Aurora Coin Nedir? Piyasa Değeri

0 3

Aurora Coin Nedir; Aurora platformu için seçilen kripto para birimidir. AurorChain 2018 yılı mayıs ayında Güney Kore/ Seul merkezli kurulmuştur. Piyasa Değeri;  Ethereum’ a karşı oluşturulmuş bir platformdur. Aurora Coin ilk oluşturulduğunda ABTC olarak bilinmekte idi. DpoS ve BFT ikilisini kullanmaktadır. AuroraChain merkez ağı Ethereum Virtual Machine ve Solidity programlama dilleri desteklenerek oluşturulmuştur.

Aurora Coin Nedir; Aurora yerel token birimidir. AOA farklı yolar ile kazanılabilmektedir. Bunlar: Sistem hatalarını bulma, reklam yaparak ve kodlama yaparak kazanılabilir. 10 milyar AOA arz piyasaya sunulmuştur.

Aurora Nasıl Çalışır?

BFT ve DPOS kullanarak blackchain işlemlerini hızlandırmayı amaçlamaktadır. Kendisine özel olan parçalı zincir yapısı tek zincir üzerinden yapılan işlemlere göre daha seri çalışmasın sağlamaktadır. Themis fikir birliği mekanizması, AuroraDist Merkezi Olmayan Uygulama Sistemi, AuroraDev Uygulama Entegrasyonu Ar-Ge Platformu gibi özellikleri barındırmaktadır. Oluşturduğu entegre yapı sistemin daha kullanışlı hale bürünmesine olanak tanımaktadır.

AOA Nasıl Alınır?

Belirli sayıda kripto para borsasında yer almakta olan coin için bu borsalardan bir tanesi ile çalışmaya başlanmalıdır. Bu borsalar Coinone, KuCoin, Indodax, BitGlobal, digitalexchange.id borsalarıdır. Yatırımcı AOA işlemleri yapan borsalardan birine kayıt olduktan sonra bu borsanı çalışma koşullarını sağlayarak işlem yapmaya başlayabilir.
Piyasa Değeri; Güncel verilerde 0.00000001312 BTC 11.47% artış, 0.0000001791 ETH 13.50% artış ve 0,0040 TRY olarak izlenmiştir. 24 saatlik işlem hacmi ise 887,242 TRY dir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.