Basic Attention Token (BAT) Nedir?

Basic Attention Token (BAT) Nedir
Basic Attention Token (BAT) Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Basic Attention Token (BAT) nedir; Dolandırıcılık ihtimalini yok eden blok zincirlerine dayalı sanal reklam piyasası yaratarak sanal reklam sektöründe yeni bir dönem amaçlayan Ethereum teknolojisi ile çalışan sanal paradır.

Kullanıcılara ve tüketiciler birlikte yarar getirirken, açık ve merkezüstü reklam tecrübesi oluşturuyor. Oluşturduğu Brave Browser, reklamcıyı, yayıncıyı ve kullanıcıyı herkes için faydalı bir sistemde buluşturuyor.

Basic Attention Token (BAT) Nasıl Çalışır?

Brave, Brave Shields ile istenmeyen bütün reklamları ve izleme programlarını varsayılan seçildiğinde önleyen, şeffaf kaynaklı tarayıcıdır. Kullanıcıların reklam tecrübelerini ilerletmek amacı ile ilave defter yardımıyla kullanıcı dikkatini gizli şekilde ölçmektedir. İlgili reklamlar için geri dönüş mekanizması, kullanıcıya alma ihtimali maksimum olan ürünlerin reklamlarını göstermektedir. Her data şifre ile koruma altına alınarak sadece cihazlarda depolanır. Brave kullanıcı özel bilgilerini gizlemektedir.

Bu tarayıcıyı kullananların reklamları görmek amacıyla geçirdikleri zamana karşılık BAT kazanmak için Brave Ads özelliğini etkinleştirmelidir. Ayrıca tarayıcı kullanıcılarına ödül paneli aracılığı ile bahşiş vermeyi tercih edebilirler.

Basic Attention Token (BAT) Madenciliği Nasıl Yapılır?

Basic Attention Token (BAT) nedir; BAT madencilik faaliyeti yapılamayan bir kripto paradır. Basic Attention Token (BAT) geliştirilen firma tarafından üretilmektedir. Basic Attention Token (BAT) firma internet adresi ya da kripto para borsalarından alınabilir. Basic Attention Token (BAT) ERC-20 tabanlı sanal cüzdanlarda tutulabilir. Kazanılan BAT ve ödüller bu cüzdanlarda gizlenir ve depolanır. Depolanan BAT’ leri alabilmek için Uphold cüzdanına transfer edilerek tarayıcı eklentisi olan Ethereum cüzdanlarına iletilebilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!