Baby Doge Coin Nedir? Baby Doge Coin Geleceği

Baby Doge Coin Nedir
Baby Doge Coin Nedir?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Baby Doge Coin Nedir?

Baby Doge Coin Nedir? Baby Doge Coin, orijinal Dogecoin’in (DOGE) “çocuğu” olmak için yaratılmış internet şakası (meme) tabanlı bir kripto para birimidir. 2020-2021’de Dogecoin para birimindeki önemli fiyat artışını çoğaltma umuduyla çeşitli kripto para birimleri oluşturuldu. Şakalara dayalı bir sanal para birimi oluşturarak, yatırımcılarımıza yüksek getiri sağlamayı hedefliyoruz. Baby Doge Coin, işlem sürelerini kısaltarak ve kullanıcılara her işlem ücretinin bir yüzdesini vererek fiyatın eskisi gibi artacağını umuyor. Baby Doge Coin, jetonun değerini olabildiğince yüksek hale getirmek için 6 adımlı bir yol haritası izler. Proje aynı zamanda kilitli likidite kullanıcıları topluluğuna daha fazla güvenlik getirmeyi amaçlıyor. Şeffaflığa, güvene, uzun ömürlülüğe ve topluluğa değer verir.

Baby Doge Coin Nedir? Topluluğu olabildiğince dahil etmek istiyorlar ve “ragpull” gibi dolandırıcılık sorunlarını ortadan kaldırmak için üçüncü taraf kontrolleri uygulandı. Diğer aldatmaca tabanlı kripto para birimleri gibi, kurucular ön planda değil. Ancak projenin geliştiricisinin Pawz.com’un kurucusu Christian Campisi olduğu ve kalbinin evcil hayvan ihtiyaçları için fon toplamakta olduğu ortaya çıktı. Christian’a göre, proje tamamen işlevsel hale geldiğinde çekirdek ekibin ek üyeleri duyurulacak. Türkiye’nin önde gelen Kripto para borsası Dyorex hakkında merak edilenlere Dyorex Nedir yazısından detaylı ulaşabilirsiniz.

A Quick Review On Baby Doge Coin

Baby Doge Projesi ve Whitepaper

Baby Doge Coin Nedir? Doge meme topluluğunun hayranları tarafından oluşturulan Baby Doge projeleri, her işlemde %5 indirimle Baby Baby Doge sahiplerine otomatik olarak dağıtılır. Baby Doge’un temel amacı, hayvan evlat edinme konusunda farkındalık yaratmak ve eğlenceli bir meme topluluğu oluşturmaktır. Baby Doge aynı zamanda, Baby Doge Swap’ta BSC’den en düşük işlem ücretlerini almak için tüm sahipler için gerçek bir avantaj yaratmayı amaçlamaktadır.

Projenin genel amacı ve teknik detaylarına göre Baby Doge sahipleri, Baby Doge ekosisteminde yapılan her zincirleme işlem için otomatik olarak %5 komisyon alacak. Bu, cüzdanınızdaki Baby Doge miktarının büyümesini izlemenizi sağlayacaktır. Topluluk, işlem başına tahakkuk eden komisyondan daha fazla Baby Doge alır. Jetonlarımızı mümkün olduğu kadar değerli kılmak için altı adımlı bir yol haritası tutuyoruz.

Baby Doge Coin Nedir? Baby Doge projesi, kilitli likidite kullanıcıları topluluğuna daha fazla güvenlik getirmeyi amaçlıyor. Ayrıca şeffaflığa, güvenilirliğe, uzun ömürlülüğe ve topluluk değerine değer veren bir sistemimiz var. Bebek Doge mümkün olduğunca topluluğa dahil olmak istiyor. Üçüncü taraf denetimleri yaparak ve halı çekme gibi dolandırıcılık sorunlarını ortadan kaldırarak güven kazandık.

Baby Doge Kullanıcılara Başka Neler Sunuyor?

Baby Doge Coin Nedir? Baby Doge, lansmanından kısa bir süre sonra web sitesinde merkezi olmayan bir borsa sunan ilk memecoinlerden biridir. Baby Doge Swap adlı bir ürün, bir proje veya topluluk likiditeye katkıda bulunduğunda takas işlem ücretlerini %0’a düşürür. Şu anda geliştirilmekte olan Baby Doge Card Pay mobil uygulaması, banka havalesi yoluyla premium itibari para yüklemeleri, kripto para birimi aracılığıyla itibari para satın almaları ve en önemlisi, Baby Doge jetonlarını telefon üzerinden dünyadaki herhangi birine gönderme özelliğini içerecektir. Evet ( bazı kısıtlamalarla). İşlevsellik sağlamak için Number ve TextBit teknolojilerini birleştirir.

Bu özellik muhtemelen Baby Doge’u diğer köpek temalı meme paralarından ayıran en önemli özelliklerinden biridir. Baby Doge Card Pay, Baby Doge’u WooCommerce, Shopify ve Magento gibi popüler e-ticaret platformlarının yanı sıra Paws with Cause, Furkids, Best Friends, ASPCA ve Humane Society gibi hayvan odaklı şirketlere getirmek için CoinPayments.net ile iş birliği yapıyor. hayır kurumu ile entegre Bu, tüm bu işletmelerin ve yardım kuruluşlarının, isterlerse Baby Doge’u bir ödeme yöntemi olarak kabul edebilecekleri anlamına gelir.

Harga Baby Doge Cash (BABYDOGECASH), grafik, kap pasar, dan metrik lainnya | CoinMarketCap

Baby Doge Coin Geleceği

Baby Doge Coin Nedir? Proje yol haritasına göre geliştirme ekibi, Baby Doge Paw Wallet adlı bir cüzdanı piyasaya sürmeyi planlıyor; burada kullanıcılar yansıma (yansıma, bir tür pasif gelir), cüzdan bakiyesi, token derecelendirmeleri vb. yoluyla ödüllendirilecek. Ek olarak ekip, ihtiyacı olan köpekleri desteklemek için Baby Doge ürünleri satan bir mağaza olan Baby Doge Swag’ı kurmayı planlıyor. Bununla birlikte, kripto para birimlerinin genellikle oldukça değişken ve spekülatif varlıklar olduğunu ve meme paralarının daha da değişken ve spekülatif olabileceğini hatırlamak çok önemlidir.

Risklerden biri de teknik risktir. Bunun nedeni, meme paralarının genellikle diğer kripto para birimlerinden kaynak kodu kopyalanarak hızlı bir şekilde oluşturulmasıdır. Bu, kodu herhangi bir saldırıya karşı zayıflatır, meme madeni parasını daha az güvenli ve potansiyel olarak kötü oyunculara karşı savunmasız hale getirir. Son olarak, sosyal medyada söylenenlerle bağlantılı olarak yatırım yapmanın tehlikelerinin farkında olmak çok önemlidir. Baby Doge Coin Nedir? Musk’un Baby Dogecoin ile ilgili tweet’i, bunun iyi veya karlı bir yatırım olduğu yönündedir. Yatırımcılar herhangi bir yatırım yapmadan önce her zaman kendi araştırmalarını yapmalıdır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!