BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Avalanche Alınır mı, Avalanche Fiyatı, Piyasa Değeri

0 22

Avalanche tüm Blockchain teknolojisini geliştirmeyi vaat eden yeni bir kripto para birimidir. Benzersiz bir algoritma kullanarak daha hızlı ve daha verimli bir ağ oluşturmayı hedefleyen Avalanche alınır mı? Yatırım yapmak güvenli midir konuları merak edilebilir.

Avalanche Kurucusu

Avalanche (AVAX), Ava Labs tarafından 2020 yılında, akıllı sözleşme yoluyla bir blok zinciri platformu olarak oluşturuldu. Düşük maliyetlere sahip, hızlı işlemler ve çevre dostu olarak sunulan kripto para pirimi, merkeziyetçiliği ve güvenliği ön plana çıkarır.

2018 yılında Kevin Sekniqi, Emin Gün Sirer ve Maofan Ted Yin tarafından Team Rocket adlı bir grup tarafından oluşturulan para birimi, 2020 yılında Avalanche lansmanıyla tanıtıldı.

Avalanche Güvenilir mi?

Avalanche kripto para birimi; güvenilirliğini sağlamak için, benzersiz bir fikir birliği algoritması kullanan, daha yeni bir dijital para birimidir. Avalanche alınır mı konusunda kullandığı algoritma; daha hızlı ve daha güvenli işlemlere izin verir.

İstikrarlı büyüme kaydetmesi dolayısıyla, kripto para birimlerine yatırım yapmak isteyenler için, güvenilir bir seçenek olmaya devam edecek gibi görünüyor.

Avalanche Çıkacak mı?

Avalanche kripto para birimi, nispeten yeni bir yatırım seçeneğidir ve uzun vadeli yatırımcıları, potansiyel iniş ve çıkışlar hakkında bilgilendirmeye yardımcı olacak, çok az akademik araştırma bulunuyor.

Bazı uzmanlar Avalanche alınır mı konusunda; düşük enflasyon oranına ve sınırlı arza sahip olması nedeniyle, uzun vadeli istikrar ve büyüme arayanlar için, iyi bir yatırım seçeneği olabileceğine inanıyor.

Bazı uzmanlar ise; bu para biriminin yüksek oynaklığının zamanla, yatırımcılar için büyük kayıplara yol açabileceğine inanıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.