BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Axie Infinity Alınır mı, Axie Fiyatı, Piyasa Değeri

0 17

Axie Infinity kripto para birimi satın almak için desteklenen bir platformda bir cüzdan oluşturmanız gerekir. Axie Infinity alınır mı konusunda kendi araştırmanızı yapmanız, güvenilir olup olmadığını bilmeniz önemlidir.

Axie Infinity Kurucusu

Axie Infinity; oyuncuların jeton kazanabilecekleri, Pokemon oyun serisinden ilham alınarak oluşturulmuş bir blok zinciri oyunudur. Vietnamlı oyun stüdyosu olarak hizmet veren Sky Mavis tarafından 2018 yılında oluşturuldu.

Ekibin arkasında ise Trung Thanh Nguyen ve Aleksander Larsen bulunuyor. Oyun üzerinde 40 kişilik bir ekip çalışıyor.

Axie Infinity Güvenilir mi?

Axie Infinity kripto para birimi (AXE), bir blok zinciri oyunudur. Ethereum blok zincirinde bir ERC-20 belirtecine sahiptir. Axie Infinity alınır mı konusunda oyun geliştiricileri hem oyunun yönetimine katılması hem de oyuncu tarafından oyun içi evrene katkı sağlayacak oyunlar topluluğu oluşturma özelliği sunması bakımından benzersizdir.

Bunun yanında Ethereum ağında oluşacak tıkanıklık ve dalgalanma ile ilgili endişeler dolayısıyla, gelecekte ölçeklenebilirlik üzerinden daha fazla kontrol sahibi olmak için tasarlandı.

Axie Infinity Çıkacak mı?

Büyük ölçüde küresel ekonomik koşullar, Axie Infinity kripto para birimindeki yenilik ve genel duyarlılığı gibi bir dizi faktöre bağlı olarak Axie Infinity alınır mı, para biriminin fiyatı düşer mi artar mı sorusunun cevabı değişir.

Bunun yanında bazı uzman analistlere göre, AXE kripto para biriminin; mevcut seviyelerde değerinin düşük olduğunu ve uzun vadede potansiyel olarak bir fiyat artışı yaşayabileceği ön görülüyor.

Tersine, diğerleri kripto para biriminin aşırı değerli olduğuna inanabilir ve zaman içinde değerinde bir düşüş görülebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.