BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Arsenal Fan Token AFC Nedir? | Vaat Ettikleri

0 40

Arsenal Futbol Kulübü’nün taraftarları ve kulübe güvenen kripto para kullanıcıları için AFC token geliştirilmiştir. 12 Ağustos 2021 tarihinde ön satışı gerçekleştirilen token, Socios.com ve Arsenal kulüplerinin yapmış olduğu anlaşma ile üretilmiştir. Arsenal Fan Token AFC nedir? Arsenal’in kripto para piyasasındaki değeri, kulüp içi faaliyetlere ve duyumlara bağlı olarak değişiklik yaşayabiliyor. Piyasaya sürülecek arz sayısı sınırlı olan tokenler arasında, Socios.com bünyesinde yer alan bir yapıya sahiptir.

Arsenal Fan Token AFC Nedir; AFC Altyapısı ve Vaat Ettikleri

Arsenal Fan Token / AFC nedir? Arsenal Fan Token üretilmesinin amacı, taraftarların kulüp ile bağının kuvvetlendirilmesi ve finansal faaliyetlerine katkı sağlamalarını kolaylaştırmaktır. Kulüp tarafından bu kripto paraya sahip olan taraftarlara özel ayrıcalıklar tanıyarak, tokenin prestijini ve kulüp içi etkilerini ortaya koymaktadır. Kulübün geliştirmiş olduğu token ile hem taraftarlar gelir elde edebiliyor hem de takıma destek veren taraftarlar sayesinde kulübün geliri artış gösteriyor.

AFC Madenciliği Nasıl Yapılır?

Arsenal Futbol Kulübü tarafından Socios.com anlaşmasıyla geliştirilen tokenin madencilik yapılarak elde edilmesi mümkün değildir. Socios.com sitesine girilerek, bu sitede yer verilen özel ödül oyunlarının oynanması gerekiyor. Oyunlardan kazanılan ödüller kripto para cüzdanına çekilebilir. AFC tokeninin ERC-20 altyapısıyla çalışan bir piyasa aktörü olduğu belirtilmiştir. Chiliz altyapısıyla sektördeki yerini alan token için birçok kripto para borsasında alım satım yapmak mümkündür.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.