Aricoin Nedir? Piyasa Değeri

0 4

Aricoin Nedir; Blockchain teknoloji ile oluşturulan kripto para birimlerinin sadece bir tanesi. Bitcoin temeli baz alınarak oluşturulmuştur. Fakat içerisinde farklı özellikler bulundurmaktadır. Aricoin Nedir; dünyada kullanılan dijital para birimleri içerisinde ilk sırada olmayı amaçlamaktadır. Piyasa Değeri; Blockchain ile olan bağı ve bu bağın sağladığı ayrıcalıklar yüzünden değerlidir. Yatırımlarının oluşturduğu destek topluluğu yaygınlaşmasını sağlamıştır.

Aricoin Özellikleri

  • İşlem güvenli
  • Yeni ARI madenciliğini blok zincir ile sağlamaktadır.
  • Her yatırımcıya uygundur.
  • Destek topluluğu güçlenmesini sağlamaktadır.

Birçok özelliği ile diğer kripto para birimlerine benzemektedir. Bu yüzden yapılan işlemler aynı temel üzerinde gelişmektedir. Kriptoloji şifrelemesi ile oluşturulan bilmecelerin çözümü yeni ARI kazanmayı sağlamaktadır. Kripto borsası dolaşımında olan ARI ile yapılan işlemlerde yatırımcısına kazanç sağlamaktadır.

Aricoin Hangi Borsalarda İşlem Görmektedir?

En çok Binance, HitBTC ve KuCoin borsalarında işlem görmektedir. Bu borsalar ve işlem gördüğü diğer borsalardan biri seçilerek ARI işlemlerine başlanabilir. Yatırımcılar borsaların kayıt protokollerini gerçekleştirmelidir. Kayıt işleminden sonra ise yatırımcı ARI alım-satım işlemi yapabilir.

Piyasa Değeri; ARI işlem gördüğü borsalardan takip edilebilmektedir. Piyasa bilgilerini elde etmek içinde bu borsalar üzerine piyasaya giriş yapılması gerekmektedir. ARI listelemesi her borsada bulunmadığı için verilerin elde edilmesi zorlaşmaktadır. Yatırımcısı üye olduğu platformlar aracılığı ile takip ve işlemlerini gerçekleştirmek zorundadır. Ayrıca Aricoinweb sitesi üzerinden ayrıntılı bilgi elde etmek mümkündür.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.