Archcoin Nedir? Piyasa Değeri

0 3

Archcoin Nedir; ARC herhangi bir merkeze bağı bulunmayan bir kripto paradır. Yatırımcıya bir ekran üzerinden çeşitli blok zincirleri ile işlem yapma ve borsada yer alacak yatırım araçlarını çeşitlendirebilme imkanı vermektedir.

Amacı kripto borsalarını geliştirerek gerçek hayata geçip büyümesini sağlamaktır. ARC piyasa değeri; Alım-satım işlemleri ve proje karını paylaşma ile oluşmaktadır. Resmi internet sitesinden yapılan bilgilendirmede platform elde ettiği kazancın % 50 sini ARC yatırımcılarına dağıtmaktadır.

Masaüstü ve mobil olarak iki tür platform yatırımcıların hizmetine sunulmuştur. Bu platformların hizmete giriş tarihleri farklıdır.

Archcoin Nasıl Çalışır?

Archcoin Nedir; Kripto piyasasını birleştiren ilk platform olduğunu savunmaktadır. Bir uygulamadan diğerine geçmenin kolay olması, kullanıcının farklı oturumlar açarak piyasa içerisindeki farklı ürünlere farklı işlemler uygulayabilmesini bu duruma örnek göstermektedir.

ARC, merkezi veya merkez üstü borsalar, borç verme ve alım-satım platformları ile birlikte uyum içerisinde çalışabilmektedir. ARC piyasa değeri; Akıllı Sipariş Yönlendirmeleri ile borsada en karlı anlaşmaların yapılmasını sağlamaktadır.

Archcoin Özellikleri

  • Yatırımcıya bütün portföyünü bir yerden anlık olarak izleme ve işlem yapma imkanı tanımaktadır.
  • ARC bir merkeze bağlı olmayan ve denetimsiz bir platformdur. Yatırımcılara tam yetki vermektedir.
  • Yapılacak işlemler için en iyi fiyatların elde edilmesini sağlamaktadır.
  • Basit  bir arayüze sahiptir. Kripto borsasında yer alan bütün para birimlerinin kabul edilmesi için tasarlanmış bir platformdur.

ARC piyasa değeri; 0.00000004116 BTC değeri ile % 2.88 değer artışı sağlamıştır.

0.0000005623 ETH ile % 4,75 değer artışı göstermiştir. 16,600,501.39 ARCH dolaşımda bulunan miktardır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.