Argo Blockhain Yeni Açıklamalarda Bulundu

Argo Blockhain Yeni Açıklamalarda Bulundu
Argo Blockhain Yeni Açıklamalarda Bulundu
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Argo Blockhain Yeni Açıklamalarda Bulundu; Kripto para madenciliği olarak bilenen ve işlem gören Argo Blockhain eylül ayında üretmiş olduğu bitcoin sayılarını açıkladı. Şirket geçen ay itibari ile toplam olarak neredeyse 215 Bitcoin ve buna eş değer olan kripto para üretimi yaptığını duyurdu. Aynı zamanda buna ek olarak ise Ağustos ayında üretilmiş olan bitcoin ve eş değer kripto para oranı ise 235 Bitcoin seviyesine eş değerdir. Yaşanmış olan düşü ile birlikte eylül ayı içerisinde önemli bir ağ sorunu yaşandığını ve bu durumunda maliyetlerden kaynaklı olarak meydana geldiğini açıkladı. Artmış olan elektrik maliyetleri ile birlikte geçen ay ise Helios tesisleri üzerinde bir kısıtlama söz konusu oluşmuştu. Bununla birlikte ise 30 Eylül 2022 tarihinde ise toplam rezervinde 512 Bitcoin mevcut olduğuna işaret edilmişti.

Argo Blockhain Yeni Bir Yol Haritası Mı Çizecek

Argo Blockhain yapmış olduğu açıklamalarında madencilik operasyonlarında neredeyse 4,1 milyon dolar gelir sağladığını duyurmuştu. Aynı zamanda bunlara ek olarak ise artmış olan enerji maliyetleri ile birlikte de piyasa koşullarında büyüme ve artış meydana geleceğini ve yeni bir plan uygulamasına geçileceğini söylenmişti. Argo Blockhan buna ek olarak yakın zamanda ise Bitcoin üzerinde değer kaybı yaşanması durumunda ise enerji maliyetlerine bağlı olarak kripto para madenciliğinin zor bir hal aldığını bu neden ise de bilançoyu güçlendirmek adına ciddi ve önemli bir harita çizdiğini açıkladı. Bitcoin düşüşleri ardından ise bu yol haritasının nasıl seyredeği de merak konusu oldu.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!