Aerocoin Nedir? Piyasa Değeri

0 2

Aerocoin nedir; Blockchain teknolojisini havacılık sektöründe uygulamaya çalışan Aeron projesinin para birimidir. Kripto para borsaların işlem gören bir çok para birimi gerçek hayattaki sorunlar çözüm bulmak amacı ile geliştirilen projelerin ürünüdür. Piyasa Değeri; havacılık sektörü için geliştirdiği güvenlik çareleri ilgi odağı olmaktadır. Resmi sitesinde proje ile ilgili bir çok bilgi bulunmaktadır. Ethereum işleyişinde geliştirilen proje para birimi token olan ARN’ dir.

Kazanç sağlamak için oluşturulan piyasa artık hayatın her alanında yer almaya başlamıştır. ARN 2016 yılında geliştirilmiştir.

Aerocoin Projesi Amacı

Aerocoin Nedir; Havacılık sektörü insan hayatının en önemli parçasıdır dünyanın farklı yerlerinde yaşayan insanlar havacılık ile birleşiyor. İş ve özel hayat bazında bir çok yolculuk hava yolu ile kısa sürelerde geçekleştiriliyor. Bu proje ise bu derece önemli olan sektörde yaşanan güvenlik sorunlarını çözümlemeyi amaçlamaktadır. Projenin ele aldığı konular:

  • Pilot eğitimi verilen okulların eğitimlerinin bozulması
  • Uçuş bilgilerinde değişikler yapılarak fazla maliyet gösterilebilir.
  • Verilerin doğru işlenmemesi sorunu.
  • Sektör ile ilgili yeni gelişmelerin uygulanması.

Belirlenen sorunlara getirilen çözüm; Blockchain ile geliştirilen yüksek teknoloji korumasının sorunların çözümü belirtilmektedir.

Aerocoin Yararları

  • Proje verilere erişimi kısıtlayarak değiştirilmemesini güvenliklerini   sağlar.
  • Multi-sig ile güvenilirlik seviyesini yükseltir.
  • Bilgiler açık hale getirilerek herkesin erişimine sunulur.

Günlük veriler ile piyasa değeri; 0.000001208 BTC, 0.00001645 ETH ve 0,37 TRY şeklindedir. Piyasa işlem hacmi 157.142 TRY. Verielrde görildüğü kadarı ile ARN yüzde 7,20 değer kaybı yaşamıştır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.