ApeCoin (APE) Nedir?

ApeCoin (APE) Nedir
ApeCoin (APE) Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ApeCoin (APE) Nedir; Yatırımcıların son gözdeleri arasında olan NFT’lerden olan Bored Ape Yatcht Club (BAYC) tasarısına ait token. Bu tasarı 2021 yılında geliştirilen insanı andıran maymun görünümlerinin birleşimidir. Bu maymun profilleri kullanıcılarının özgün bir online topluluğa üye olduğunu ve bazı hakları bulunduğunu göstermektedir.

ApeCoin Yararları Nedir?

ApeCoin (APE) Nedir; APE tasarısının tokenidir ve yönetime katılım hakkı vermektedir. Token sahiplerine APE DAO giriş imkanı sağlar. Topluluk Bütün ApeCoin arzının yüzden 62’lik kısmını projeye sermaye olarak belirlemiştir. APeCoin toplam arzının yüzde 16 lık kısmı geliştiren firma ile bağışlara, yüzde 14’lük kısım ise yatırımcılara yüzde 8 proje kurucularına tahsis edilmiştir. ApeCoin’ nin projeye katkıları:

  • APE ürün, hizmet ve oyunlara katılarak projenin gelişimine katkı sağlamalarının amacıdır.
  • DAO giriş ve yönetime katılma hakkı
  • Projede yer alan ve ulaşabilmek için ApeCoin gereken bölümlerin açıklamasını sağlamaktadır.

ApeCoin yıllara içerisinde yeni tasarlanacak oyun ve uygulamalara ulaşım olanağı sağlamayı amaç edinmektedir. Diğer yatırımcılarda ApeCoin ile bu projede yer edinebilmektedir. ApeCoin projesi tokenlerini yakarak token arzını azaltmamaktadır.

ApeCoin Nereden Alınır?

Coinbase, Huobi, Binance, Bybit ve Kucoin gibi tanınmış kripto para borsalarından alınabilir. Yatırımcılar bu borsalardan birine kayıt olarak ApeCoin işlemlerine başlanabilmektedir.  Kayıt sonrasında borsanın kabul ettiği ödeme tercihleri yapılır ve hesaba sermaye aktarılır. Sermayeni hesaba aktarımı ile ApeCoin alımı yapılır. Şuandaki güncel verileri ApeCoin piyasa değeri 21,980,882,599 TRY, dolaşım arzı 361,250,000 Ape coin ve toplam arz miktarı 1,000,000,000 APE coindir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!