Ankr (ANKR) Nedir?

Ankr (ANKR) Nedir
Ankr (ANKR) Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ankr (ANKR) nedir; Bulut işletiminin yardımı ile web3 sahiplenilmesini amaç edinen blockchain temelli çalışan DeFi tasarısıdır.

Bu projenin para birimi ANKR coin’dir. Dağıtık defter teknolojisi ile birlikte özgün, güvenli ve merkez bağlantısı olmayan uygulama, sistem ve protokol aktarır. Blockchain bulut işletimini We3 ile birleştirir.

Tasarının temeli üçüncü kişiler olmadan ilgililere veri ve uygulamalara ulaşım ve denetim sağlamak bulunmaktadır.

Ankr (ANKR) nedir; ilk olarak Ethereum blok zincirinde geliştirilmiş ve ilerleyen süreçte özgün ana ağı ile çalışmaya başlamış bir tokendir. Tasarı yatırımcılara Proof of Stake blok zincirleri ile olan bağları çözecek, Proof of Stake ile birlikte çalışan tokenleri ağa kilitleyecek  ve DeFi uygulamalarına ulaşım sağlayan platformdur.

ANKR Coin Nasıl Çalışmaktadır?

ANKR coin ANKR platformunun yerel tokenidir. ilk geliştirildiğinde ERC 20 akıllı sözleşmeleri ile borsaya çıkarılmış daha sonra ise BEP- 2 akıllı sözleşmesi ile çalışmaya başlamıştır. Token ağ üzerinde çalışan uygulamalara ulaşım ve ödeme, stake etme ve komuta merkezlerinde oy hakkı sağlayan ek programlara barındırır. Token bir ödeme aracıdır.

ANKR token yatırımcılara ve ağ kullanıcılarına ödül olarak dağıtılır. Platformu destekleyerek gelişmesini sağlamak ve kripto para borasında işlem görmek temelinde oluşturulmuştur. Diğer kripto paralardan farkı; ANKR ağ protokolü aktif olmayan elektronik araçlar ile veri merkezlerindeki pasif bilişim kuvveti ile blockchain çözümlemesidir.  Ayrıca ANKR coin madenciliği yapılamamaktadır.

ANKR Nasıl Alınır?

Ethereum ve Binance Smart Chain uyumlu bir tasarıma sahiptir bu yüzden ikisi için geliştirilmiş cüzdanlarda gizlenebilmektedir. Bu token işlemlerini gerçekleştirebilmek için kripto para borsasına kayıt olmanız gerekmektedir. En fazla tercih edilen cüzdanlar Ethereum uyumlu cüzdanlardır.

ANKR güncel piyasa değeri 2022 kasım ayı için 4,072,035,680 Try ye olarak işlem gördüğü borsalara tarafından belirtilmiştir. Maksimum arz miktarı 10,000,000,000 ANKR coin ve dolaşımda olan arz miktarı ise 9,662,899,378 ANKR coindir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!