Algorand (ALGO) Nedir?

Algorand (ALGO) Nedir
Algorand (ALGO) Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Algorand (ALGO) Nedir; Algorand (ALGO), kripto para borsasında yaşanması muhtemel olan sorunların ulaşımını çözmek amacıyla oluşturulan bir ağdır. Sorunlar ise hız, güvenlik ve merkeziyestizleşme olarak görülür ve bunlara bir çözüm getirme işlemi amaçlanır. Algorand, sadece kurucusunun değil diğer insanlarında üzerine yenilikler getirmesini sağlayan izinsiz ve açık kaynak kodlu bir ağdır. Bu ağ sistemi işlemlerin anında yapılmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.  Bu durumlar ALGO sisteminde kripto para borsalarında yönetim açısından önemli bir yere sahiptir.

Algorand (ALGO) Sisteminin Özellikleri

Algorand sisteminin yarattığı etkilerden dolayı ALGO oldukça güçlü ve güvenilir bir konumda yer alır. Algorand (ALGO) sisteminin özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Boyut: kullanım çokluğu etkisi olmadan işlemlerin aynı seyirde devam etmesi
  • Hız: anında yapılan transferler.
  • Güvenilirlik: Algorand kripto para borsasında protokol değişikliği yaşamayacağı konusunda garanti verir.
  • Şeffaflık: blok zincirin herkes tarafından görülmesi sayesinde yatırımcının piyasa üzerinde kaç ALGO olduğunu görebilmesidir.

Algorand (ALGO) Avantajları Nelerdir?

Algorand (ALGO) avantajları nelerdir;

  • ALGO sisteminde yatırımcı alım ve satım işlemlerinde ücret ödenmeden direkt olarak karşı taraf cüzdanına iletir.
  • Kripto para birimlerinin kredi kartıyla alınabilmesi durumlarında ise ALGO sisteminde %3 ve %7 civarlarında ücret ödenir. Bu nedenlerden dolayı ALGO sistemi yatırımcılar için tasarruf amacı güder.
  • ALGO sisteminin sağladığı bir diğer avantaj normalde uzun süren işlemlerin bile saniyeler içerisinde tamamlanmasına müsaade ederek ve bunu birkaç kişiye gönderimler sırasında da aynı hızı gösteren bir sistem olmasıdır.
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!