Asiacoin Nedir? Piyasa Değeri

Asiacoin Nedir
Asiacoin Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Asiacoin nedir; Asya ve dünya üzerinde kripto para birimlerinin kullanım alanlarını artırmayı amaçlayan bir topluluğun geliştirdiği sanal para birimidir. Madencilik yapılarak elde edilen bir para birimi olarak piyasaya sürülmüştür. Bu para birimi borsada dolaşımdadır. Ancak 2019 yılında kripto para borsalarının bir kısmında askıya alınması piyasa değeri konusunda yatırımcıların belirsizlik yaşamalarına neden olmuştur. Bu dönemde Asiacoin nedir; Destekçileri ve geliştiricileri yaşana sorunun çözümünü yeni bir kripto para biri oluşturmak olarak görmüşlerdir. Bunun içinde önceden madencilik faaliyetleri ve piyasa dolaşımındaki Asiacoinlerin iptali ve banka hesaplarına aktarımının durdurulması gibi temel konular üzerinde tartışmışlardır.

Asiacoin Tarihi

2019 yılında bazı kripto para borsalarında askıya alınması ilgili oluşturulan senaryolar oluşturulmuştur. Ancak geliştiricileri senaryolar hakkında web sitelerinde açıklama yapmışlardır. Web sitesi içerinde bulunan açıklamada para biriminin geçersiz sayılmayacağı belirtmiştir. Önceki dönemlerde bu para birimi üzerinden gelir sağlandığı ve birçok kripto para yatırımcısının bu para birimine bağlı olduğu için bu kararın alındığını açıklamışlardır. Para biriminin geçerli sayılması ile Asiacoin’ in 30 milyon artacağı bildirilmiştir.

Piyasa Değeri; Asiacoin adı ile ancak baştan sona yenilenmiş bir ekip ve diğer bağlantılar ile kripto para piyasasında işlem görmeye devam etmektedir.

Asiacoin Yeni Düzen

Asiacoin yenilenmesinin ardından piyasa güvenini yeniden kazanmaya çalışmıştır. Attığı adımlar borsalarda yeniden yer edinmesini sağlar iken yatırımcıların ilgisini çekmeyi başarmıştır. Aisacoin güncel verilerine göre Piyasa Değeri; yüzde 0,7 oranı da bir artış sağlamıştır. Dolaşımdaki arz miktarı 19,100,100 . Toplam arz miktarı ise 100,000,000. bir günlük işlem hacmi 12,656 $ olarak izlenmiştir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!