2023te Hangi Kripto Para Yükselir?

2023te Hangi Kripto Para Yükselir
2023te Hangi Kripto Para Yükselir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2023te hangi kripto para yükselir; 2023 senesinin ekonomik trendler konusunda beklenmedik detayları içerisinde barındırdığına ilişkin tahminler mevcuttur. Bu ekonomik dalgalanmaların kripto para piyasasını ne yönde etkileyeceği ise henüz bilinmiyor.

Kripto para piyasası dışsal müdahalelere kapalıdır. Bu nedenle dışsal müdahaleler olmaksızın bağlantı adımının tamamlanmasına olanak verilmektedir. Kripto para birimlerine bir merkez bankasının müdahalesi sonucunda değer değişimi meydana gelmesi söz konusu değildir. Bu nedenle global olarak meydana gelecek olan trendlerin kripto para piyasasını ne yönde etkileyeceğine dair akıllarda soru işaretleri bulunmaktadır.

Enflasyonun Kripto Para Piyasasına Etkisi

2023te hangi kripto para yükselir; sistemde enflasyonun yükselmesinin direkt bir etkisi yoktur.

  • Buna rağmen yatırımcıların alım gücü ve kripto para alanına yöneltmiş olduğu birikimi konusunda bazı değişimleri de beraberinde getirdiğini belirtmek gerekmektedir.
  • Kripto para birimlerine gelen ilginin yakın gelecekte enflasyon nedeniyle azalacağını belirten ekonomistler mevcuttur. Bu enflasyonun nasıl kontrol altına alınacağı konusunda ise farklı fikirler mevcuttur.

Faizin artırılması ile enflasyonun durağanlaşacağını belirten bir grup uzman mevcutken, bir de faizin direkt olarak enflasyonun sebebi olduğunu belirten bir grubun da mevcut olduğunu eklemek gerekir.

Kripto Para Piyasasında Alt Coinlerin Durumu

Bitcoin temel kripto para birimi olarak tanımlanmaktadır. Bunun akabinde sistemler geliştirilerek oluşturulan coinler ise alt coin olarak tanımlanmaktadır. Yakın gelecekte alt coinlerin değerlerine ilişkin sert dalgalanmaların yaşanacağı iddia edilmektedir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!