1 DOGE Ne Kadar?

0 13

1 DOGE ne kadar bugünkü veriler dikkate alındığında güçlü kripto para borsalarında dogecoin kripto para biriminin fiyatı 0.0781 USD olarak işlem görmekte. Kripto para piyasasında 10 numara da yer alan dogecoin piyasa değeri 10.353.230.261.000 dolardır.

1 DOGE Ne Kadar Nereden Öğrenilir?

Son bir hafta içerisinde artı 13.19 değer kazanan coin 1.40 TL’dir. 1 DOGE ne kadar sorusuna net bir şekilde cevaplandırabilmek için fiyat grafiği takip edilmeli ve anlık canlı veriler izlenmelidir. Gerçek zamanlı olarak güncellenen fiyatlar anlık olarak sunulurken Yükseliş ve düşüşler kolaylıkla takip edilebilir.

Dogecoin Kripto Para Birimi

Tüm dünyada işlem yapılan en büyük kripto borsaları içerisinde listelenen dogecoin son 24 saat içerisinde düşüş yaşarken piyasa değeri 185.234.856.179 TRY olarak belirlenirken dolaşımdaki arz seviyesi ise 132.670.764.300 şeklindedir.

Çoğunlukla Twitter ya da Reddit kullanıcılarının yapmış olduğu ya da paylaştığı tüm kaliteli içeriklerin ödüllendirilmesi için kullanılan doge bir bağış sistemi olarak kabul ediliyor.

Dogecoin Bağışı Nasıl Yapılır

Dogecoin kripto para birimini kullanan herhangi bir toplulukta yer alan kullanıcılar dogecoin bağışı yapabildiği gibi aynı zamanda kendi dogecoin’ini başka bir dogecoin musluğundan rahatlıkla alabiliyor.

Dogecoin musluğu olarak bilinen web sitelerinde kullanıcılara sadece dijital paranın tanıtımını yapabilmek için küçük miktarlarda ücretsiz coin verilmekte ve böylelikle insanlar topluluklar ile çok daha fazla etkileşime girmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.