Yeni Kripto Para Birimi Alt coinleri Yükselirken Bitcoin Değeri Artıyor!

0 9

Orijinal ve hala en popüler kripto para birimi Bitcoin, popülerlik kazanan birçok başka kripto para biriminin olması dolayısıyla değerini daha da artırıyor. Yeni kripto para birimlerinin popülaritesi arttıkça, Bitcoinin değeri de arttı.

Bitcoin Değerleri, Alt coin Değerlerindeki Artışın Ortasında Güvenle Yükseliyor!

Kripto para birimi Bitcoinin piyasa değeri artık 200 milyar doları aşarak, onu dünyanın en değerli birimlerinden biri haline getiriyor. Bitcoinin başarısı muhtemelen istikrarı ve düzenleyici belirsizliğin olmamasından kaynaklanıyor.

Tüccarlar olası bir Bitcoin hard fork beklentilerini ve yükselen alt coin değerlemelerini tartarken, Bitcoin fiyatı güvenle yükselmeye devam ediyor. Bitcoinin yükselişi, Japonya’nın Bitcoini yasal ihale olarak kabul etmeyi düşündüğünün yanı sıra alt coinlere yapılan yatırımdaki artışla da destekliyor.

Bitcoin Cash Piyasa Değerinde Bitcoini Geride Bıraktı!

Bitcoinden sonra en popüler ikinci kripto para birimi olan Bitcoin Cash, son birkaç haftadır piyasa değeri açısından Bitcoinden daha iyi performans gösteriyor.

Bitcoin Cash’in piyasa değeri şu anda 27.9 milyar dolardır. Birçok insan bunun neden olduğunu ve bunun kripto para birimlerinin geleceği için ne anlama geldiğini merak ediyor.

CoinMarketCap’a göre Bitcoin Cash, piyasa değerinde Bitcoini geride bıraktı. Bitcoin Cash; Bitcoinin 25.5 milyar dolarlık piyasa değerine kıyasla 27.9 milyar dolar değerine gelmesiyle, Bitcoin Cash’in esasen bir Bitcoin klonu olduğu göz önüne alındığı, sürpriz olarak geliyor. Tek fark ise daha büyük blok boyutuna sahip olmasıdır.

Bununla birlikte bazı gözlemciler; daha hızlı işlem hızları ve artan gizlilik potansiyeli nedeniyle, yatırımcıların Bitcoin Cash’e akın ettiğini öne sürüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.