Ünlüler SHIB’e Akın Ediyor: Analistler ise Bu Eksilmeleri Bekliyor!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Analistler, meme coin piyasasında daha fazla kan banyosu yaşanacağını tahmin ediyor. Eğer bu gerçekleşirse, SHIB ve DOGE gibi birçok kripto para düşüş yaşayacak. Bununla birlikte, Amerikalı ünlü medya kişiliği Paris Hilton, yakın zamanda Shiba Inu projesine ilgi duymaya başladı. Peki popüler meme coin’in fiyatını ne bekliyor? Analistler ne öngörüyor? Paris Hilton ve diğer ünlülerin desteği SHIB’in yükselişini sağlayacak mı? Gelin birlikte inceleyelim.

Paris Hilton, Shiba Inu için iyimser mi?

Amerikalı bir ünlü, sosyetik ve aktris olan Paris Hilton, kısa süre önce kripto para birimlerine ilgi duyduğunu dile getirdi. Aslında Hilton, halihazırda Bitcoin ve Ethereum’un sahibi bir destekçi. Ancak yakın zamanda, Shiba Inu Metaverse’ye olan ilgisini de dile getirerek dikkatleri üzerine çekti. Twitter kripto topluluğu, Hilton’un Shiba Inu’yu onaylaması hakkında spekülasyon yapıyor. Hilton’un meme coin’E verdiği destekle ilgili tartışma, Marcie Jastrow’un paylaşımıyla ateşlendi. Kriptohocası.net olarak bildirdiğimiz üzere Jastrow, Technicolor’un eski bir üst düzey yöneticisidir. Ayrıca, yakın zamanda Shiba Inu’nun Metaverse projesine katıldı. Buna göre Jastrow, geçtiğimiz günlerde bir tweet paylaştı. Yazılımcı, paylaşımında şifreli bir şekilde “11:11”den bahsetti.

Tweet’in ardından Hilton, aynı numarayla bir paylaşım yaptı ve takipçilerini dilek tutmaya davet etti. Böylece ShibArmy, Hilton’un SHIB’in Metaverse’sini potansiyel olarak onaylaması hakkında spekülasyon yapmaya başladı. Aslında, ünlü ismin kripto varlıklarla olan geçmiş etkileşimleri teoriyi güçlendiriyordu. 2022’nin başlarında Hilton, Origin Story pazarında “Paris: Geçmiş Yaşamlar, Yeni Başlangıçlar” adlı otobiyografik NFT’ler yayınladı.

Parayla reklam yapan ünlü isimler

Hilton’dan önce, kripto projelerini tanıtmak için ünlü kişilerin aldığı ücretleri gösteren bir liste ortaya çıktı. Yayınlanan e-tablo aktris Lindsay Lohan gibi büyük ünlü isimleri içeriyordu. Buna göre Lohan, tweet için 25 bin dolar ve retweet için 20 bin dolar alarak reklam yapıyordu. Görünüşe göre aktris, iki tweet ve bir retweet için 35.000 dolarlık bir pakette satıyor. Listedeki isimlerin büyük çoğunluğu, takipçilerinin tweet’in ücretli tanıtımın bir parçası olduğunun farkında olmayacağı bir hizmet veriyor.

Bununla birlikte, yakın zamanda dünyaca ünlü bir şefin Shiba Inu hamlesi dikkatleri üzerine çekti. İtalya merkezli SHIB temalı burger lokantası Welly, dünyaca ünlü Amerikalı şef Flynn McGarry ile ortaklık kurdu. İş birliği, Welly’nin NFT lansmanı için gerçekleştirilen “Sürpriz Twitter Uzay Etkinliği” sırasında duyuruldu. Etkinliğin ardından ortaklık, Welly’nin Twitter hesabı üzerinden de yayınlandı. Buna göre anlaşma, McGarry’nin Shiba Inu temalı restoran için bir menü yaratmasını içeriyor.

SHIB, kan banyosuna mı hazırlanıyor?

Bu arada, Shiba Inu fiyat grafiği analistlerin konusu olmaya devam ediyor. Buna göre analistler, SHIB için azalan bir üçgen grafiği belirledi. Eno Ikenna Eteng’e göre, meme coin savunmasız bir destek seviyesinde yer alıyor. Ayrıca, bu destek seviyesinin üzerinde kalmak için mücadele ediyor. Önde gelen analist, Shiba Inu grafiğindeki bu modelin, “fiyatın düşüş eğilimini sürdürdüğünü” gösterdiğini söylüyor.

Bu gerçekleşirse, Shiba Inu fiyatı tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0,000000507 dolara düşüş yaşayabilir. Günlük grafiğin bir dökümü, azalan üçgenin tamamlandığını gösteriyor. Buna göre SHIB fiyatı, bir kan banyosuna ve 0.00000550 dolara potansiyel bir düşüşe kapı aralıyor. Analist, Shiba Inu’nun üçgen modelini geçersiz kılacak bir hareketin 0.00001202 doları geçmesi olacağını ekledi. Ayrıca, bu durumunda bir sıçramanın muhtemel olduğunu da belirtti.

SHIB yeni bir dip yaparsa ne olacak?

FXStreet analistleri, Shiba Inu fiyatının üçgen model aracılığıyla düşüş görünümünü doğrulayabileceğini aktarıyor.  Azalan üçgenler, herhangi bir varlık fiyatı için düşüş göstergesi olarak kabul ediliyor. FXStreet analistleri, 0.0000074 dolara potansiyel bir düşüş öngörüyor. Böylece, %26’lık bir düşüşün tetiklenebileceğini savunuyorlar. Bununla birlikte analist Akash Girimath, dibe vurmanın kripto parada yeni bir alım baskısını tetikleyebileceğini öngörüyor. Böylece alım baskısıyla, Shiba Inu fiyatının yükselişe geçeceğini söylüyor.

Ethereum balinaları Shiba Inu, biriktirmeye devam ediyor

Shiba Inu’daki düşüş görünümü devam ediyor. Ancak, en büyük Ethereum cüzdanları meme coin’i biriktirmeyi sürdürüyor. İlk 100 Ethereum balinası henüz varlıklarını kaybetmedi. Ek olarak bu cüzdanlar 5 milyon doların üzerinde SHIB tutuyor. Aslında, Shiba Inu yanma oranındaki artışın, balinaların ilgisini çeken önemli bir itici güç olduğu tahmin ediliyor. Shibburn platformundan alınan verilere göre, şimdiye kadar 410.36 trilyon Shiba Inu tokeni dolaşımdan çıktı.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!