Ünlü Yönetici, Bu Altcoin İçin 10 Bin Doları Beklemede!

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bitmex’in eski CEO’su Arthur Hayes, piyasanın en büyük altcoin projesi Ethereum’un 2022’nin sonuna kadar 10.000 dolara ulaşma potansiyelinden bahsediyor. Ancak, özellikle yılın ortasında piyasanın çalkantılı olabileceğini yineliyor.

Lider altcoin, dalgalı piyasaya rağmen 10 bin dolara ulaşabilir

Arthur Hayes, Ethereum’un 2022’nin sonuna kadar 10 bin dolara ulaşmasının hala mümkün olduğunu söylüyor. Dahası, Federal Rezerv oranlarındaki artışın ve stablecoin fiyatını çökmeye iten likidite krizlerinin doğrudan bir sonucu olan Terra’nın düşüşüyle ​​ilgili görüşünü de dile getirdi. Daha geniş bir yelpazede, ETH’nin uzun vadeli konusunda Hayes, kriptonun katlanarak büyüyebileceğinden ve yıl sonunda 10.000 dolara yükselebileceğinden emin.

Hayes geçtiğimiz günlerde Nisan ayında 2022’nin neden Ethereum için muhteşem bir yıl olacağını açıkladı. Blockchain bir kez PoS sistemine geçtiğinde, bunun artık “saf para” olduğunu söylediği BTC’nin aksine emtia bazlı veya bir “para birimi tahvili” olacağını söylüyor. Ayrıca, ETH’nin BTC ve diğer kripto paralardan daha iyi bir yatırım olduğunu belirtiyor. 2022 yazında gerçekleşmesi planlanan geçiş, Ethereum’u oyunun önüne geçirecek dönüm noktası olacak.

“Ethereum, BTC’den daha üstün”

Arthur Hayes, ETH’nin BTC’den ne kadar üstün olduğuna dair güçlü kanaatlere sahip. Kendi ifadesiyle:

ETH, SAF BİR PARASAL ARAÇ DEĞİL, BİLGİSAYARA GÜÇ SAĞLAMAK İÇİN KULLANILAN BİR METADIR.

Bu arada Hayes, insanların Ethereum satın almasını ve ETH tahvilleri çıkarmasını tavsiye ediyor. Bunun arkasındaki mantık, ETH satın alan birinin otomatik olarak bir DeFi veya metaverse şirketi olarak tanımlanarak hisse senedi fiyatını artırmasıdır.

ETH’nin çok yakında bir PoS mekanizmasına geçmesiyle Hayes, lider altcoin’in daha fazla ESG fonu (çevresel, sosyal ve yönetişim fonu) çekebileceğine ve düzenleyici sorunlardan bağışıklık kazanabileceğine inanıyor. Daha fazla insan, PoW mekanizmasına kıyasla çevre dostu olduğu için bir PoS mekanizması için baskı yapıyor.

Hayes, Ethereum fiyat artışında, genel piyasa durumu sarsıcı ve oldukça değişken olabileceğinden, bunun yakında gerçekleşmeyebileceğini söylüyor. Buradaki tek umut, Fed’in düzenlemelerini yeniden gözden geçirmesi ve kripto piyasasına çok fazla baskı yapmamasıdır. Kripto piyasasındaki dalgalanmalara rağmen Hayes, yükseliş eğilimi devam ettiğinde Ethereum’un 2022’nin sonunda 10.000 dolara ulaşabileceğine inanıyor.

“Piyasada bir süre daha yükseliş görülemeyecek”

Kriptohocası.net olarak aktardığımız üzere Hayes, yakın tarihli bir Medium yazısında, Bitcoin’in döngü sonuna ulaştığını, bu nedenle bir süre daha yükseliş göleremeyeceğini söyledi. Ünlü yönetici, Glassnode’dan gelen verilere dayanarak, 25.000 dolar civarında güçlü bir destek bölgesi olması gerektiğini söylüyor. Ayrıntıları bu makalede ele aldık.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!