BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Ünlü Milyarder Bu 3 Altcoin’i Reddetti: Yatırım Yapmıyacak!

0 2

Milyarder Mark Cuban, Fortune’a Luna 2.0’a para yatırmayacağını söyledi ve henüz başlatılmamış olan projeyi erkenden reddetti. Ayrıca diğer altcoin projeleri hakkında da yorum yaptı. İşte detaylar…

Mark Cuban bu altcoin projelerine yatırım yapmıyor.

Milyarder isim Mark Cuban, yeni açıklamalarında çeşitli altcoin projelerinden kaçındığını söyledi. Terra 2.0’a yatırım yapmayacağını belirtti. Bundan önce Cuban, ne LUNA’ya ne de UST stablecoin’ine yatırım yapmadığını doğruladı. Milyarder, Terra ekosisteminin kilit parçalarından biri olan başarısız Anchor (ANC) protokolüne de yatırım yapmıyor.

Cuban’ın neden algoritmik stablecoin’lerle bağlantılı herhangi bir şeye dokunmak istemediği anlaşılabilir. Geçen yıl, “Shark Tank” sunucusu, Haziran ayında Terra benzeri bir çöküş yaşayan, çok daha küçük ölçekte de olsa, merkezi olmayan bir finans projesi olan Iron Finance’in tanıtımını yaptı. Ancak Kriptohocası.net olarak da bildirdiğimiz üzere TITAN tokenının fiyatı sıfıra düşerken, IRON stablecoin’i sabit değerini kaybetti.

Terra ekosistemindeki son gelişmeler: Yeni ağ geliyor

Terra Mayıs ayı başlarında çöktükten sonra, topluluk projeye başka bir şans vermeye karar verdi ve ezici bir çoğunlukla başarısız Blockchain’in yeni bir versiyonunu başlatmak için oy kullandı. Binance dahil büyük borsalar, LUNA’nın airdropunu destekleyeceklerini açıkladı. Terra 2.0’ın ana ağ sürümünün aktivasyonunun bu Cuma günü gerçekleşmesi planlanıyor. Tokenların yüzde otuzu, genesis bloğundan hemen sonra verilecektir. Airdrop’un kalan kısmı önümüzdeki iki yıl içinde dağıtılacak. Ancak birçoğu, Terra’nın küllerden yeniden doğabileceğinden şüpheli.

Bildirildiği üzere, Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus, başarısız Blockchain’in yeniden canlandırılması girişimini sert bir şekilde eleştirdi ve “aptal kumarbazları” çekeceğini tahmin etti. BitGo CEO’su Mike Belshe, Terra 2.0’ın projenin ilkinden daha iyi performans gösterip gösteremeyeceğini sorguladı. Bu sırada, bir süredir token yakımını destekleyen topluluk, sonunda istediğine ulaşmış gibi görünüyor. Yönetim oylamasına göre oylamaya katılanların ezici çoğunluğu, belirli miktardaki tokenın yakılmasını istiyor. Bu gelişmenin piyasayı ve tokenları nasıl etkileyeceğini ise zaman gösterecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.