Türkiye Kripto Para Firmaları

0 10

Günümüzde Kripto paralar, herkes tarafından konuşulmaktadır. Küçük yatırımcı ya da büyük yatırımcı fark etmeden herkes kripto para piyasasında yatırımlarını yapabilir. Burada şirketler bulunmaktadır. Şirketler üzerinden seçiminizi yaptığınız takdirde piyasaya giriş yapmanız mümkün! Peki, Türkiye Kripto para firmaları hangileridir ve firmaların belirleyici özellikleri nelerdir?

Türkiye Kripto Para Firmaları Ve Özellikleri 

Türkiye Kripto para firmaları doğrultusunda araştırma yaptığınız takdirde karşınıza birçok şirket çıkacaktır. Bu şirketlerden bazıları tamamen güven konusunda sizin memnun ederken, bazıları da ne yazık ki kişileri mağdur etmektedir. Bu yüzden firmalar arasından seçim yaparken, belirleyici özelliklerini dikkate almak gerekiyor.

Paribu 

2017 yılında Türkiye‘de kurulan yüksek hacimli kripto firmasıdır. 84 adet kripto para alım satımında ev sahipliği bulunuyor. Türk borsası olması sebebiyle kolaylıkla para transferi yapılabilir. 7/24 müşteri destek hattı mevcut!

Btc Türk 

2013 yılında piyasaya giriş yapmıştır. Türkiye’nin ilk, dünyanın ise 4. Kripto para borsası olma özelliğini taşıyor. 2021 yılının nisan ayında, yaklaşık 1,4 milyar işlem hacmi ile rekor kırmıştır. Minimum alım miktarının düşük olması ve arayüzünün sade olması gibi birçok avantajlı yanı bulunuyor.

Bitlo 

2017 yılında temelleri atılan firma, 2018 Haziran ayında tam anlamıyla Kripto para ticaretini yatırımcılar için ölçmüştür. 70’den fazla popüler altcoin barındırıyor. Türkiye’de yer alan en iyi borsalardan birisidir.

Bitci

2018 yılında kurulmuştur. Yerli kripto para borsası içerisinde, kendi blackchain alanına sahiptir. Güvenlik, kullanım kolaylığı ve çeşitliliği sayesinde her geçen gün yatırımcı sayısını artırıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.