BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Tezos ve E-Spor Takımı, Şimdiye Kadarki En Büyük Sponsorluk Anlaşmasını İmzaladı

0 7

Team Vitality, çevrimiçi markaları en büyük e-spor yarışmasına getirecek olan Tezos ile yeni bir sponsorluk anlaşmasını açıkladı. Ağın yönetimi, önümüzdeki üç yıl içinde, sanal bir spor takımıyla şimdiye kadar imzalanan en büyük yeni anlaşma olan 50 milyon ABD doları sağlayacak.

Bir süredir, farklı kripto para grupları, markalarını tanıtmak için farklı şirketler, şirketler veya derneklerle sponsorluk anlaşmaları imzaladı. Açık bir örnek, markasını Formula 1, UFC ve hatta Booking’de görünür kılmak için bir anlaşma imzalayan Crypto.com’dur. Bu anlaşmalar sayesinde, kripto para dünyasına odaklanan şirketler, ekosistemle daha az alakalı olan kullanıcıların görünürlüğünü artırabilir.

6 Ocak’ta, bu kez Tezos’un başrolde olduğu bu tarzda yeni bir anlaşma ortaya çıktı. Ağ yönetimi departmanı, Avrupa e-spor grubu Team Vitality ile en az önümüzdeki 3 yıl sürecek uzun vadeli bir anlaşmaya vardı. Tezos, blok zincirini elektronik oyun turnuvalarının zirvesi yapacak bir anlaşmada “birincil teknoloji ortağı” olacak.

Team Vitality yaptığı açıklamada, bu anlaşmanın “tarihin en büyüğü” olduğunu ve takımın şu anda Adidas, Orange ve diğer ilgili markalardan sponsorluklara sahip olması nedeniyle anlamlı olduğunu söyledi. Tezos’un açıkladığı gibi, ağ, e-spor takımına resmi olarak şimdiye kadarki en büyük yatırımı yapmak için toplam 50 milyon ABD doları yatırım yapmaya karar verdi.

Ana ortaklarından biri olarak Team Vitality, Tezos’a en yüksek kurumsal görünürlüğü sağlamaktan sorumlu olacak. Video oyun ekibi, tüm oyuncuların ekipmanlarında logolar ve referanslarla markayı sahneye çıkaracak. Video oyun ekipmanlarıyla ilgili afişlerde, reklamlarda ve etkinliklerde Tezos’a yapılan atıflar da yer alacak.

Team Vitality, hayranlara genellikle video oyunları için geçerli olan blok zincirin faydalarını tanıtmak için Tezos ekosistemiyle birlikte çalışacak. Ekip, ağa çok bağlı görünüyor ve takipçilerine blok zinciri teknolojisinin sağlayabileceği teknolojik gelişmeleri göstermeye istekli görünüyor.

Tezos, video oyun kulüplerinin hayranlarını eğitmek için blok zinciri tabanlı etkileşimli deneyimler düzenleyeceğini de doğruladı. Bu olaylar hakkında çok fazla açıklama yok, ancak her şey bunların NFT veya hayran tokenlarının ihracıyla ilgili olacağını gösteriyor.

Team Vitality’nin İcra Direktörü Nicolas Maurer, Tezos Network ile yapılan bu yeni anlaşma hakkında konuştu.

Bu gerçekten de Vitality için oyunun kurallarını değiştiren bir ortaklık ve 2022’nin en önemli yılımız olacağı düşünüldüğünde uygun görünüyor.”

Tezos Vakfı’nın kurmay başkanı Mason Edwards da bu anlaşmadan bahsetti.

“Bu, Avrupa’nın önde gelen e-spor takımı için önemli bir adım çünkü blok zinciri ve oyun endüstrisi, e-spor için hayran ve oyuncu merkezli bir gelecek inşa etmeye devam edecek.”

Okumaya devam edin Ubisoft, Tezos ağı üzerinden NFT platformunu başlattı, bunu çok ilginç bulabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.