Shiba Inu, Yerel Bir Blok Zinciri Başlatarak “Gaz Faturalarını” Kesmeyi Planlıyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shiba Inu meme kripto para birimi, yerel bir blok zinciri başlatarak “gaz faturalarını” kesmeyi planlıyor. Shiba kurucuları bununla alakalı çalışmalara başlandığını bildirmiştir.

“Emoji” ile başlayan bir kripto para birimi olan Shiba Inu (SHIB), artık bir şaka değil. Bir köpek imajından etkilendikten ve bir “Dogecoin katili” olarak tasvir edildikten sonra, SHIB’nin değeri 2021’de yükseldi, ancak Shibarium adlı yerel blok zincirinin gelişmesiyle birlikte, SHIB’nin yaratıcısı “memecoin” adından vazgeçmek istiyor gibi görünüyor. ” lakabıdır.

Shibarium, SHIB müşterilerine gaz maliyetlerini düşürme gibi ek özellikler sağlamayı amaçlamaktadır. Kripto para ortamındaki işlemleri doğrulamak ve onaylamak için ödenen gaz ücretleri, blok zincirler için büyük bir sorun haline geldi. Shiba Inu’nun yaratıcıları, gaz ücretlerini platformda işletecek olan SHI adlı bir blok zincirinde kendi istikrarlı para birimlerini geliştirmeyi amaçlıyor.

Bu, SHIB’yi önemli bir dijital para birimi olarak kurarken ağın hızını gerçekten artırabilir. En son planın başlangıcı için sabit bir zaman çizelgesi bulunmamaktadır.

Shiba Inu’nun kurucusu Ryoshi, şunları söyledi: “Shiba ortamını yaratmayı ve tamamen merkezsizleştirmeyi öneren çok yetenekli bir blok zinciri ekibiyle konuştum.” Belirtilmesi gerekir ki, Shiba Inu şu anda Ethereum blok zincirinde çalışıyor ve yaratıcıları, Shiba Inu’ya olan talep artmaya devam ettikçe, insanların işlemler için para birimini kullanmayı bırakabileceğinden endişe ediyor.

Şu anda, Ethereum’daki tek bir işlemin maliyeti 9,1 ABD Dolarını aşıyor. Shibarium bu maliyeti mümkün olduğunca azaltmaya amaçlamaktadır. Bununla birlikte, kripto para birimi fiyat izleyicisi CoinMarketCap’ten alınan verilere göre Shiba Inu, 2021’de Bitcoin ve Ethereum’u geride bırakarak en çok izlenen takip edilen bir kripto para birimidir.

Sonsöz

CoinMarketCap’deki bilgilere göre, Dogecoin’in çatalı Shiba son 12 ayda 188 milyondan fazla ziyaretçiye ulaştı ve amiral gemisi kripto para birimi Bitcoin, geçen yıl 145 milyon sayfa görüntülemesi ile ikinci sırada yer aldı. SHIB’nin şu anda 20 milyar ABD dolarından fazla piyasa değeriyle dünyanın en büyük 13. kripto para birimi olduğunu söylemekte fayda var.

Aynı zamanda, dolaşımdaki mevcut SHIB arzının yaklaşık %66’sı 10 hesapta tutulmaktadır. Böylesine büyük bir merkezi fon, kripto para birimi yatırımcıları için ciddi bir tehlike işareti olabilir. Cüzdanın toplam yatırım portföyüne bakacak olursak; Gimli’nin elindeki en büyük coin payının toplam 863 milyar SHIB ile Shiba Inu olduğu görülebilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!