Tether Yeniden Hızlı Giriş Yapıyor!

Tether Yeniden Hızlı Giriş Yapıyor
Tether Yeniden Hızlı Giriş Yapıyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tether Yeniden Hızlı Giriş Yapıyor; Stablecoin olarak hizmet sağlayan Tether Brezilya üzerinde mevcut olarak çok fazla Atm üzerinde yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanacak. Tether yapmış olduğu duyuruyu 20 Ekim tarihinde net olarak paylaştı ve bu konu ile birlikte de bankacılık prosedürleri alanında çok hızlı bir şekilde atılma meydana geleceğini bildirdi. Bu durum dolaysı ile kullanımı çok kolay ve buna ek olarak da fazla ödeme seçeneklerini piyasaya sürdüreceğini açıkladı. Öyle ki konu hakkında piyasaya değeri çok büyük olan stablecoin yeni yapmış olduğu iç birlikleri ile birlikte de neredeyse 34 milyondan daha fazla olan bir yetişkinin henüz banka bile kullanmadığı bir ülke de hem ciddi bir finansal güç aynı zamanda da dijital varlık ekonomisi üzerinden de bir destek sağlayacak gibi görünüyor.

Tether Ekonomiye Destek Veriyor

Tether bu bankacılık platformu üzerinden atmış olduğu adımlar ile ekonomi alanında ciddi bir destek gelecek gibi görünüyor. Öyle ki konu hakkında pek çok yatırımcı da bu konuda heyecanla beklemeye başladı. Bu hareket ardından Tether üzerinde daha hızlı bir büyüme ile birlikte ciddi bir hareketlenme de söz konusu olabilir. Tether bunlara ek yapılan açıklamalar dahilinde ekonomi üzerinde pek fazla kapsayacak bir şekilde olmasa dahil finansal düzen ve sistemlerin bir zorluk aşamasında olduğunu ve Brezilya halkı için bu ülkenin ekonomisine destek sağlamak için tutacak gibi görünüyor ifadelerini kullandı.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!