Tether Usdt Güvenilir Mi

Tether Usdt Güvenilir Mi
Tether Usdt Güvenilir Mi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tether güvenli mi, USDT güvenli mi, Tether Usdt güvenilir mi? İşte Tether Usdt’nin güvenilir olup olmama durumuyla ilgili merak edilenler…

Stabil dijital para birimlerinden biri olan Tether Usdt güvenilir mi; Piyasada milyarlarca dolarlık işlem hacmine sahip olan kripto paraya yönelik olumlu ve olumsuz yorumlar yapılıyor.

Tether Usdt Güvenilir Mi?

Eric Rosengren isimli Boston Federal Rezerv Bankası Başkanı, stabil coinlerin tümünün tehlikeli olduğunu öne sürdü. Bu yorumu, Tether gibi coinlerin kullanıcıları için endişe yarattı. USDT’nin güvenilirliğiyle ilgili yapılan yorumlardan bazıları şunlardır;

  • Tether için bazı uzmanlar piyasa yapısını kısa vadede ciddi ölçüde bozabileceğiyle ilgili yorumlar yapıyorlar.
  • Çoğu uzman ise Tether USDT’nin diğer çoğu altcoine kıyasla çok daha güvenli olduğunu öne sürüyor.
  • 1 dolara sabitlenmiş olması, binlerce coine kıyasla daha stabil ve istikrarlı görüntü çizdiğine yönelik yorumlara neden oluyor.

Tether Güvenliği Konusunda Yorumlar Çelişiyor

ABD Merkez Bankası yetkilisi tarafından Tether gibi stabil coinlerin son derece tehlikeli olduğu belirtiliyor. Bunun yanı sıra çok uzun süredir finans sektöründe olan Caitlin Long ise herhangi bir endişe duyulacak risk bulunmadığını vurguluyor.

Wall Street’te stabil coinlere son derece güvenildiğini ve bugüne kadar kullanıcılarını mağdur edebilecek herhangi bir soruna sebebiyet vermediklerini sözlerine ekliyor. Tether Usdt güvenilir mi; Arz durumuna, kullanım yoğunluğuna ve işlem hacmine bakıldığında yıllardır güvenli bir yapıda olduğunu söylemek mümkündür.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!