Shiba Token Yakacak Mı?

0 10

Shiba token yakacak mı, gelecekte ne olur? Yorum ve grafik analizine dair detaylar yazımızda! Siz de inceleyerek sorularına cevap bulabilirsiniz.

Shiba Token Yakacak Mı; Detaylar Nedir?

Kripto para piyasası, son zamanlarda hareketli günler görmektedir. Dalgalanmaların olduğu piyasada, yapmış olduğunuz yatırımlar sonrasında eğer ki doğru risk analizi yapılırsa yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Fakat doğru risk analizleri yapılmazsa kazancınızı düşürmeniz mümkün.

  • Bitcoin Ethereum, Binance Coin, Cardano ve Tether gibi Kripto para piyasasının değerli coinlerinin beraberinde, gündemde olan diğer bir sanal para birimi Shiba Coin  gelmektedir.
  • Kripto para piyasasında tanımlanma şekli yatırımcılar arasında dogecoin katili olarak gösterilmektedir. Yükselişi ile beraber piyasa hareketlendiği görüldü. Shiba Coin (SHIB INU), anlık olarak $ 0,00002153 değerindedir.

Shiba Coin Yakımı Ne Zaman?

Shiba token yakacak mı sorusu için yakımı her daim shibaswap üzerinden gerçekleşir. Peki, neden yakılır sorusu içinde dolaşımdan kalıcı olarak çıkar ve böylelikle toplam arz düşürme süreci azalır.

  • Kısa vadede etkisi zayıftır. Fakat uzun vadede baktığınız zaman yatırımcılara büyük miktarlar kazandırır. Yani tokenlerin yakımı, yatırımcılar açısından düşünürsek uzun vadede kazançlarının kat ve kat artırmaları anlamına geliyor.
  • Kısa vadede, bu durumun etkisi çok yüksek değildir. Kısa vadede yatırım yapmak istiyorsanız istenilen beklentiyi alamazsınız. Yükselen değer olarak bilinse de, bazı zamanlarda çok geridedir.

Yukarıda belirttiğimiz gibi dogecoin katili sistem uzun vadede kazandırıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.