SHIBA INU (SHIB) Nedir?

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SHIBA INU (SHIB) Nedir? 2020 senesinde “Ryoshi” gerçek olmayan bir ad altında anonim bir kurulum olarak ortaya çıkmıştır. Elon Musk ve Vitalik Buterin gibi kişilerin vermiş oldukları röportajları ve ayrıca twettleri ile ilişkilendirilmiş coin sevimli etkisi ile birlikte, Meme Tokenı hızlı bir şekilde değer kazandırmış.

Shiba Inu, tarihinde çokça özel bir köpek şeklinde sınıflandırılması ile belirtilmekte. Shiba Inu aynı zamanda dünya çapında milyonlarca insan tarafından köpeğin resmi olarak bilinen tokenlere para yatırımında ilham kaynağı olmaktadır. Shiba Inu web adresinde, SHIB “Dogecoin bitirici” olarak ve merkeziyetsiz bir borsa olan kendi Shiba Swap’larında gösterime sunumu geröekleştirilecektir. 

Zamanda metalaşma ile birlikte yönetilmiş olan yeni bir dünya içinde, topluluk temelli oluşan projeler yalnız bir hız değişikliği içermenin dışında çok daha fazlası olarak bizlere sunmakta. Başka deyiş insanların radikal kabulünü uygulama şekline geçmenin bir yolu olarak belirtilmektedir. Başarı, o toplumu oluşturan kişilerin ortak oluşum güçlerine bağlılık gösterince, bakış açılarında etrafındakiler ile aynı hiza da bulunması için bazı farklılıklar zorunlu hale mecburda olsa gelmektedir. Shiba Inu ekosistei içinde yer almakta olan, oldukça köklü bir formüle dayandırılmış başarı paradigmasını yok kılmanın ve onun için özgürlüğe ve yaratıcılığa yol alan bir başka yol temel etmenin değerini kabul etme yöntemi olarak belirtilmektedir.

Eğer bir topluluk etrafına bağlı suratlar, hatta binlerce güç tarafından bir çatı altında bulundurulmaktadır. Shiba Inu projesi ilgi duyanlar tarafınca inceleyerek, gerçek gücün tek bir perspektife bağlı kılınmadığını, birlikte uyum içersinde çalışmaktan kaynaklandığı görülmekte. Bu düşünceyi zihnimizde canlandırılması ile Shiba Inu Ekosistemini ciddi bir oranda geliştirme işlemi başlamış olmakta.

Shib Inu Geçmişi?

Shin Inu  projesi detaylı olarak ele alındığı zaman Woofpaper  mercek altına alındığında projenin geçmişi, Miyamoto Musashi’ye ait özlü bir sözüne vurgu yapıldığı belirtilmektedir. Bu söz: ‘Ancak pratikte yaptığın gibi mücadele edebilirsin” şeklinde yer almaktadır.

Ryoshi, Shiba ortaya çıkışına benzeri olmayan bir bakış açısıyla bakmaktadır. “Kolektif merkezi olmayan bir güç ile merkezi bir ekibin faydalanabileceğinden daha güçlü bir şey imar edebileceğimize güvenmekteyiz.

Shib Inu ilk piyasaya çıkış gününden itibaren hem kendi bünyesinde hem de birçok platformlarda Shib Army olarak boy göstermeye başlamıştır.

Pojeye nasıl can verildiği ise aşağıda sizler için açıklamaktayım:

Projeye sıfırdan hayat verilmiş.

Bakıldığında projenin ruhu sıfırdan var etmek olarak görülmektedir.

Hali hazırda bir şekilde yapılandırılmış bir grup öncülüğünde oluşturulmamıştır.

SHIB’in arkasında oldukça parlak beyinler daha öncesinden hiç iş birliği içinde bulunmamışlardır. Yeni bunu geliştiriciler, tasarımcılar, pazarlamacılar ve shillers ekibi olarak ortaya çıkmışlar.

Shiba Inu ekibine dünyanın neresinden olursa olsun katılım gerçekleştiğinde, kişiler yeteneklerini en iyi hangi platformda değerlendirebileceklerini bularak çalışır ve ilerleme kat ederler.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!