BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Shiba Inu Mucidinden Gizemli Tweet: Yeni Ortaklık Mı Geliyor Yoksa?

0 1

Shiba Inu kurucusu Shytoshi Kusama, yeni tarzda gizemli bir son tweet ile topluluğu merakta bırakıyor. Amazon’un eski hukuk danışmanı Craig Kessler’den medya uzmanı Marcie Jastrow’a uzanan yeni işe alımlar konu hakkında fikir verebilir.

Gizemli Shiba Inu tweetleri ne anlama geliyor?

Shytoshi Kusama yakın zamanda, #nocontext, #nda, #soon ve #SHIBARMY hagtag’leriyle bir dizi tweet yayınladı. “#nda” ve “#soon” hashtag’leri, devam etmekte olan ve neredeyse tamamlanmak üzere olan bir ortaklığa işaret ediyor olabilir. Ancak SHIB kurucusu, tweetine “#nocontext” hashtag’ini ekleyerek bu gizlilik sözleşmesinin ne olduğu hakkında net bir fikir vermekten kaçınıyor.

Shytoshi Kusama, Shib.io Metaverse Studio veya başka bir firma ile gizlilik sözleşmesi imzalayabilir mi?

Tweet’e bakıldığında, Shiba Inu topluluğu yakında açıklanacak bir ortaklık duyurusu bekleyebilir. Bu yakında önümüzdeki günler, haftalar veya aylar için geçerli olabilir. Bu arada, yaklaşan duyurunun Shib.io Metaverse ile ilgili olabilme ihtimalide var. İlgili tweet, köpek temalı projenin metaverse ekibine Marcie Jastrow ve Sherri Cuono’yu eklemesinden sonra geliyor.

Shiba ekibi metaverse projesi için ekibini büyütüyor

20 yıllık deneyime sahip sürükleyici bir medya uzmanı olan Marcie Jastrow’un SHIB: The Metaverse projesiyle ilgili olduğu biliniyor. Kriptohocası.net olarak aktardığımız üzere, Sherri Cuono’da Shiba Inu’nun Metaverse ekibine danışman olarak katılmıştı. Daha önce eğlence ve sağlıktan işletmeye uzanan bir dizi projede çalışmıştı.

Ancak bu atamalardan önce Shiba Inu, Amazon’un eski hukuk danışmanı Craig Kessler’i (CK1) ilk hukuk danışmanı olarak tuttu. Bu işe alımla ilgili duyuru, 11 Mayıs’ta yayınlanan “Shibshire Blastaway” adlı makale ile geldi. Bu makalede, ShibaSwap’ın lider geliştiricisi, Shibarium, SHI ve ShibFE (Shibarium Finansal Ekosistem) dahil olmak üzere, çok beklenen gelecek projelerin tamamlanmasının zaman çerçevesinin yanı sıra Shiba Inu’nun ilk hukuk müşavirinin tutulmasını açıkladı.

Yukarıdaki tüm ayrıntılara bakarak, Shytoshi Kusama’nın yakında sırrın perdesini kaldıracağı, yani Shib.io Metaverse Studio’nun veya başka herhangi bir büyük işletmenin adını duyurabileceği sonucuna varabiliriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.