Shiba Inu Mucidinden Gizemli Tweet: Yeni Ortaklık Mı Geliyor Yoksa?

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shiba Inu kurucusu Shytoshi Kusama, yeni tarzda gizemli bir son tweet ile topluluğu merakta bırakıyor. Amazon’un eski hukuk danışmanı Craig Kessler’den medya uzmanı Marcie Jastrow’a uzanan yeni işe alımlar konu hakkında fikir verebilir.

Gizemli Shiba Inu tweetleri ne anlama geliyor?

Shytoshi Kusama yakın zamanda, #nocontext, #nda, #soon ve #SHIBARMY hagtag’leriyle bir dizi tweet yayınladı. “#nda” ve “#soon” hashtag’leri, devam etmekte olan ve neredeyse tamamlanmak üzere olan bir ortaklığa işaret ediyor olabilir. Ancak SHIB kurucusu, tweetine “#nocontext” hashtag’ini ekleyerek bu gizlilik sözleşmesinin ne olduğu hakkında net bir fikir vermekten kaçınıyor.

Shytoshi Kusama, Shib.io Metaverse Studio veya başka bir firma ile gizlilik sözleşmesi imzalayabilir mi?

Tweet’e bakıldığında, Shiba Inu topluluğu yakında açıklanacak bir ortaklık duyurusu bekleyebilir. Bu yakında önümüzdeki günler, haftalar veya aylar için geçerli olabilir. Bu arada, yaklaşan duyurunun Shib.io Metaverse ile ilgili olabilme ihtimalide var. İlgili tweet, köpek temalı projenin metaverse ekibine Marcie Jastrow ve Sherri Cuono’yu eklemesinden sonra geliyor.

Shiba ekibi metaverse projesi için ekibini büyütüyor

20 yıllık deneyime sahip sürükleyici bir medya uzmanı olan Marcie Jastrow’un SHIB: The Metaverse projesiyle ilgili olduğu biliniyor. Kriptohocası.net olarak aktardığımız üzere, Sherri Cuono’da Shiba Inu’nun Metaverse ekibine danışman olarak katılmıştı. Daha önce eğlence ve sağlıktan işletmeye uzanan bir dizi projede çalışmıştı.

Ancak bu atamalardan önce Shiba Inu, Amazon’un eski hukuk danışmanı Craig Kessler’i (CK1) ilk hukuk danışmanı olarak tuttu. Bu işe alımla ilgili duyuru, 11 Mayıs’ta yayınlanan “Shibshire Blastaway” adlı makale ile geldi. Bu makalede, ShibaSwap’ın lider geliştiricisi, Shibarium, SHI ve ShibFE (Shibarium Finansal Ekosistem) dahil olmak üzere, çok beklenen gelecek projelerin tamamlanmasının zaman çerçevesinin yanı sıra Shiba Inu’nun ilk hukuk müşavirinin tutulmasını açıkladı.

Yukarıdaki tüm ayrıntılara bakarak, Shytoshi Kusama’nın yakında sırrın perdesini kaldıracağı, yani Shib.io Metaverse Studio’nun veya başka herhangi bir büyük işletmenin adını duyurabileceği sonucuna varabiliriz.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!