BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Açıklandı: Ethereum Ve BTC Fiyatı Bu Zamanlar ‘ da Ne Olacak?

0 1

Küresel kripto para piyasa değeri 22 Mayıs’ta yüzde 1,83 artarak 1,26 trilyon dolara yükseldi ve bu da çoğu kripto para biriminin fayda sağladığını gösteriyor. 30 bin dolar seviyesini koruyamayan Bitcoin (BTC) düşmeye devam etti. Ethereum (ETH) ekosistemi ise güçlü kalmaya devam ediyor. Kriptohocası.net olarak detayları aktarıyoruz.

BTC Değerinin yüzde 52’sini Kaybedecek mi?

30 bin dolar seviyesini koruyamayan Bitcoin (BTC) düşmeye devam etti. Volatilite son zamanlarda azaldı, bu da hafta sonu daha az ani hareket olacağını düşündürüyor. Oran 29 bin doların altına düşerse, lider kripto para birimi gelecek hafta 28 bin dolarlık bölgeye ulaşabilir.

Ünlü zincir üstü analitik firması CryptoQuant’ın CEO’suna göre, bir istatistik, Bitcoin (BTC) yatırımcıları için büyük bir uyarı işareti veriyor. Ki Young Ju, 292.600 Twitter takipçisini tarihsel verilerin Bitcoin’in 14 bin dolara düşebileceğini gösterdiği konusunda uyardı. Geçmişteki maksimum düşüşlere dayanarak, BTC, makro kriz nedeniyle tüm Bitcoin kullnanan kurumlarının düşüş yaaması nedeniyle çok kötü düşebilir. Bitcoin şu anda son zirvesinden yaklaşık yüzde 0.34 artışla 29.277 dolardan işlem görüyor. BTC, analistin fiyat hedefine hareket ederse yüzde 52 negatif riskle karşı karşıya.

Ethereum ekosistemi güçlü duruyor

Analistlere göre en son Bitcoin yatırımcıları, piyasa değerleri onun en kötü senaryosuna denk gelirse, muhtemelen büyük kayıplar yaşatacak. Ki Young Ju, uzun vadeli sahiplerin BTC biriktirdiği olası fiyat seviyesini kaydeden UTXO yaş grupları istatistiğinin ardından, son 11 yılda her nesil Bitcoin yatırımcısı için ortalama giriş fiyatını hesaplıyor.

CryptoQuant’ın CEO’su daha sonra en popüler akıllı sözleşme platformu olan Ethereum (ETH)’u inceliyor. Büyük bir fiyat düşüşüne rağmen, merkeziyetsiz finans (DeFi), değiştirilemez tokenler (NFT’ler), merkezi olmayan özerk kuruluşlar (DAO’lar) ve play-to- gibi yeni blockchain sektörlerine artan ilgi nedeniyle ETH ekosisteminin güçlü kaldığını vurguluyor. ETH fiyatı zirvesinden yaklaşık yüzde 56 düşerken, aktif adres sayısı sadece yüzde 7 azaldı. Bugün Ethereum, her adres bir kullanıcı olarak kabul edilirse 551.705 DAU’ya (Günlük Aktif Kullanıcı) sahiptir. Bunlar, Ethereum’un fiyatıyla ilgilenmiyorlar ve bunun yerine DeFi, NFT, DAO ve GameFi projelerine yatırım yapıyorlar. Ekosistemindeki güçlü projeler nedeniyle, Ethereum fiyatı bu hafta toparlanma gösterebilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.