BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Shiba Inu Mucidi Bütün Tweetlerini Sildi! İşte SHIB’te Olanlar

0 13

Shiba Inu’nun (SHIB) anonim kurucusu “Ryoshi”, birden bire tüm tweetlerini sildi ve geriye sadece bir mesaj bıraktı. Shiba Inu kurucusunu kaybetti mi? Ryoshi son tweetinde neler söylüyor, işte ayrıntılar…

Shiba Inu kurucusu ortadan kayboldu, bu mesajı bıraktı

Kripto para yatırımcıları için Twitter’da ilginç gelişmeler yaşanıyor. “Ryoshi” lakaplı anonim Shiba Inu kurucusu, tüm Twitter ve Medium blog gönderilerini silmeye başladı. Ryoshi, Shiba Inu’nun resmi çıkışını yaptığı Ağustos 2020 ile Mayıs 2021 arasında çeşitli sosyal medya platformlarında aktifti. Şaşırtıcı bir şekilde, geçen yıl aynı zamanda 30 Mayıs 2021’de Ryoshi dördüncü blogunu yayınlamıştı ve şimdi bir yıl sonra tümü silindi. Ayrıca, Ryoshi geçen yıl Mayıs ayında son tweetini atmıştı ve çoğunlukla paylaşım yapmaktan uzak durdu. Bir yıl sonra, kurucu sadece tüm gönderilerini ve bloglarını silmek ve profil resmini değiştirmek için geri döndü.

En son Medium blog yazılarında, 3 farklı basıkta şunları söyledi:

ÖNEMLİ OLAN BEN DEĞİLİM VE BİR GÜN HABERSİZ GİDECEĞİM. SHIBA’YI ALIN VE YUKARIYA TAŞIYIN…SHIB / LEASH / BONE / SHIBOSHI / SHIBA METAVERSE…HER SHİBARMY ÜYESİ BİR RYOSHİ’DİR. BİRİNİ DEĞİL, SHİBARMY’NİN GÖRKEMİNİ TEMSİL EDİYOR! SON

Ryoshi’nin kaybolmasına toplumun tepkisi

Ryoshi’nin hesabında herhangi bir gönderi olmayınca, farklı spekülasyonlarda beraberinde geldi. Bu arada, Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, SHIB topluluğu için önemli güncellemeler ve bilgiler yayınladı. Ryoshi, yukarıdaki tek cümlelik mesajının arından, Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama’ya şu mesajı bıraktı:

LÜTFEN ANLAMSIZ ŞEYLER SÖYLEMEYİN. SHIB, LEASH, BONE, SHIBOSHIS VE SHIBA METAVERSE’E ODAKLANIN. EN KISA SÜREDE BİR GÜNCELLEME PAYLAŞIN. İNSANLARI BEKLETİP, TAHMİN YAPMAK ZORUNDA BIRAKMAYIN. BOŞ İŞLERE ZAMANIMIZ YOK.

Bu arada, Twitter profil resmini Tibetli bir şair olan Budist Jetsun Milarepa’nın resmiyle değiştirirken, başlık resmi de yarım ay resmiyle değiştirildi

Birçok kişi, Ryoshi’nun belki de büyük bir geri dönüş yapmayı ve Shiba Inu projesinin günlük faaliyetlerine katılmayı planladığını öne sürüyor. Geliştirmeye tepki gösteren Shiba Inu’nun ana geliştiricisi Shytoshi Kusama şunları söyledi:

RYOSHİ, HERHANGİ BİR PROJENİN EN BAŞARILI ANONİM KURUCULARINDAN BİRİYDİ VE HALA ÖYLE…, TAMAMLANMIŞ BİR RYOSHİ’NİN VİZYONU’NA VE KÜRESEL MERKEZİYETSİZLİĞİ GERÇEKLEŞTİRMEYE DAHA DA YAKLAŞIYORUZ… SHİB SHİB’DİR VE BİZ MUHTEŞEM KURUCUMUZUN ÇİZDİĞİ YOLU TAKİP EDEREK GELECEĞE DOĞRU BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ. RYOSHİ’Yİ SELAMLIYOR VE TEŞEKKÜR EDİYORUM!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.