BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Shiba Inu Büyük Haberi Açıkladı: Ünlü İsim SHIB Ekibinde!

0 14

Shiba Inu, Metaverse ekibine 20 yıllık tecrübesiyle medya kıdemlisi olan bir ekip üyesi ekliyor… Köpek temalı proje, metaverse projesini denetleyecek ekibe kıdemli bir eğlence uzmanı ekledi. İşte detaylar…

Shiba Inu, medya kıdemlisini projeye ekledi

Shiba Inu, sanal gerçeklik proje ekibine bir medya emektarının eklendiğini duyurarak, metaverse projesini kripto para birimi endüstrisindeki en iyilerden biri yapmaya kararlı olduğunu gösteriyor. SHIB blog gönderisine göre, eğlence endüstrisinde 20 yılı aşkın deneyime sahip Marcie Jastrow, SHIB: The Metaverse projesini denetleyecek ekibe eklendi. Gelişme hakkında yorum yapan Jastrow şunları söyledi:

astrow kimdir?

Jastrow, medya ve eğlence endüstrisindeki uzmanlığı nedeniyle ekip için mükemmel bir seçim olarak görülüyor. Shiba Inu’nun metaverse projesinin geleceği diğer firmalarla ortaklıklar getireceğinden, Jastrow bu marka ortaklıklarına rehberlik etmek için uzmanlığını kullanacak. Sorumluluğunun bir kısmı, istisnai ürünlerin ve özelliklerin sunulabileceği elverişli bir ortam yaratacak geniş bir yaklaşım sağlamayı da içerecektir. Kıdemli eğlence uzmanı, atanmasının ardından Shiba Inu projesinde çalışan diğer devlere katılacak.

kriptohocası.net olarak da bildirdiğimiz üzere geçen yıl, Shiba Inu geliştirme ekibinin, şu anda yaklaşmakta olan SHIB oyna-kazan oyununun geliştiricileri arasında yer alan kıdemli oyun geliştiricisi William Volk’u ekibe eklemişti. Jastrow’un eklenmesi, Shiba Inu’nun Craig Kessler’i ilk Hukuk Müşaviri olarak atadığını açıklamasından bir haftadan kısa bir süre sonra geldi.

Jastrow’un Shiba Inu metaverse projesinin bir üyesi olarak atanmasından önce, farklı eğlence şirketlerinde 20 yıldan fazla deneyim edindiğini belirtmekte fayda var. Evercast’te eski bir İş Geliştirme Danışmanı ve Technicolor’da Medya Başkan Yardımcısıdır. LinkedIn profiline göre, Immersive Media Technicolor’daki rollerinden bazıları, artırılmış gerçeklik, karma gerçeklik ve sanal gerçekliği kapsayan mimari bir pazarlama yürütmeyi içeriyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.