BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Santiment, O 3 Altcoin’e Gözleri Çevirdi: Balinalar Çoğalıyor!

0 4

Blockchain analiz firması Santiment, Cardano ve 2 altcoin hakkında analizlerini güncellemek için on-chain metrikleri inceliyor.

ADA geliştirme etkinliği zirve yaparken Cardano ralliye başladı

Santiment, başlangıçta, geçtiğimiz günlerde önemli bir fiyat artışı gören Cardano’dan (ADA) ve GitHub’daki geliştirme faaliyetinin günde 450’den fazla gönderime ulaştığı gerçeğinden bahsediyor. Cardano, geçen haftadan bu yana %17’lik kazançla haftaya güçlü bir başlangıç ​​yapan birkaç kripto para biriminden biri oldu. ADA’nın geliştirici ekibi, fiyatların kısıtlandığı zamanlarda yeniliklere odaklandığından, geliştirme faaliyeti tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştı.

Cardano şu anda 0.5722 dolardan işlem görüyor ve son 24 saatte %1.78 düştü.

Balinalar bu altcoin projesinde birikime geçti

Santiment daha sonra merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’e (LINK) geçiyor. Altcoin projesinin zayıf fiyat hareketine rağmen, kripto piyasasında 100.000’den fazla LINK’i elinde tutan balinaların sayısının arttığını belirtiyor. Santiment’in açıklamalarına göre:

CHAİNLİNK, BUGÜN %8,5 ARTIŞLA BÜYÜK BİR ALTCOİN KURTARMA GÜNÜNDE PAKETİN ORTASINDA GÖRÜNÜYOR. ÖZELLİKLE, 100.000 VEYA DAHA FAZLA LINK TUTAN BALİNA ADRESLERİNİN MİKTARININ DÜŞEN FİYATLARA RAĞMEN +%11,2 ARTIŞLA ÖNEMLİ ÖLÇÜDE ARTTIĞINI GÖRDÜK.

Merkezi olmayan finans (DeFi) alanında bir getiri optimize edici olan Yearn.Finance (YFI), analitik firmasının listesinde son sırada yer alıyor. Santiment’e göre, Kriptohocası.net haberlerinde yer verdiğimiz geliştirici Andre Cronje’nin DeFi’den ayrılması ve YFI’nin Mayıs 2021 ATH fiyatından büyük ölçüde düşmesine rağmen, projedeki geliştirmeler devam ediyor. Analistler şunları söylüyor:

YFI, BİR ZAMANLAR DEFİ PİYASASININ KALBİYDİ. ŞİMDİ, YEARN.FİNANCE’I YÜKSELTEN [ANDRE CRONJE] GÖNDERİLERİNİN GÖRKEMLİ GÜNLERİNDEN SONRA GEÇEN YIL İÇİNDE -%91 DÜŞTÜ. KRİPTO PARA, GELİŞTİRİCİLER TARAFINDAN DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ KADAR TERK EDİLMİŞ DEĞİL.

Yearn.Finance, diğer birçok kripto para birimi gibi, Mayıs ayının ikinci haftasında Terra ekosisteminin çöküşünden kaynaklanan hacim kaybının ortasında önemli ölçüde değer kaybetti. 4 Mayıs’ta aylık en yüksek seviyesi olan 18.346 dolardan %55.9 geriledi. Yazım sırasında, son 24 saat içinde hafif bir düşüşle 7,410.15 dolardan işlem görüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.