Ripple Para Birimi ve Şok Ayrılık!

Ripple Para Birimi ve Şok Ayrılık
Ripple Para Birimi ve Şok Ayrılık
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ripple Para Birimi ve Şok Ayrılık! ; Ripple para birimi XRP olarak da anılmaktadır. Kripto para birimleri arasında son senelerde en sık analiz edilen ve değer incelemesi yapılan seçenekler arasında kendini göstermektedir!

XRP para birimi ile alakalı olarak inceleme yapıldığı zaman değer değişimlerinin ve düşüşünün diğer para birimlerinde olduğu gibi sıklıkla gündeme geldiği görülmektedir. Ayrıca kripto para birimlerinde değerlerde meydana gelen ani düşüşlerin aynı zamanda şirketlerin yönetim birimlerinde de büyük ayrılıkları beraberinde getirdiği görülmektedir. XRP değerindeki çalkantılı dönem devam ederken, Bougalis şirketten ayrılan isimler arasında yerini aldı!

Değer Düşüşü Neleri Beraberinde Getirecek?

Ripple para birimi üzerinde yapılan teknik atılımlar değer düşüşünü engellemek için maalesef ki yeterli olmamıştır. Bu aşamada değer düşüşü konusunda çok hassas olmanız gerekmektedir. Özellikle kripto para birimlerinin merkezi bir sistem tarafından denetlenmediğini ve dış müdahaleye de kapalı olduğunu göz önünde bulundurduğunuz zaman süreç daha net şekilde anlaşılmaktadır. Bu noktada değer düşüşü sizin portföyünüzü olumsuz yönde etkilese bile subvanse edecek bir kurumun ya da kontrol mekanizmasının olmasını bilmelisiniz. 2012 senesinden bu yana mevcut olan bu XRP biriminde de aynı durum geçerliliğini korumaktadır.

Alım Satım Talep Düzenlemeleri

Taleplerde meydana gelen düşüşün ortadan kaldırılması için sistemde büyük adımlar atılmaya devam ediyor. Bu aşamada teknik güvenliği destekleyecek atılımların ön planda olduğu görülmektedir. Fakat Bougalis’in ayrılığı XRP imajı için hiç de iyi olmadı.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!