Öne Çıkan Altcoinler Hakkında Son Durum Şaşırtıyor

Öne Çıkan Altcoinler Hakkında Son Durum Şaşırtıyor
Öne Çıkan Altcoinler Hakkında Son Durum Şaşırtıyor
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Öne Çıkan Altcoinler Hakkında Son Durum Şaşırtıyor; Kripto paraların sürekli olarak anlık değişimi sürekli olarak artışı ve yükselişi şaşırtıyor. Geçmiş günlerde düşme meydana gelmesine ek olarak gün içerisinde yeniden bir artış söz konusu olduğu görülüyor. Aynı zamanda bu bağlamda talep artışı da söz konusu olmaya başladı. Gün içerisinde yapılan analizler sonucunda piyasa değerli toplam olarak 970 milyar dolar seviyesinde olduğu gözlemlendi. Toplam olarak yapılan işlem hacmi ise 60 milyar dolara aşkın olduğu gözlemleniyor. Bunlara ek olarak ise piyasa algısının ölçümü ardından risk artırdığının da gözlendiği belirlendi. Geçen hafta neredeyse 20 seviyesinde olan bu endeksin şuan ise 26 seviyesinde olduğu belirlendi. Öyle ki bu artış ile birlikte hala aşırı korku arasında yer aldığı belirlenmiş oldu.

Bitcoin Üzerinde Hareketlilik  Başladı

Bitcoinin uzun süredir düşüşü ardından yeniden bir yükseliş meydana geliyor. Öyle ki son 24 saat içerisinde yüzde 1 üzerinde değer artışı kaydetmesi ile birlikte ise 20,400 dolar seviyesine ulaştı. Uzun bir süre boyunca 20,000 dolar altında seyreden Bitcoin yeniden bir hareketlilik artışı saptanmaya başlandı. Öyle ki bu hafta içerisinde 20,000 tlye çıkmasının ardından son 24 saatte yeniden bir yükselme meydana geldi. Bitcoin alıcıları tarafından takip edilen bu oranlar ise 20,400 dolar bandında hareket edilmesi ardından meydana gelen direncin kırılması bekleniyor. Aynı zamanda Ethereum Bitcoinin arkasından ilerleyerek 24 saat içerisinde yüzde 3 düzeyinde bir artış meydana geldi.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!