Öldüğünüzde Kriptonuza Ne Olur?

0 16

Öldüğünüzde kriptonuza ne olur; Dünyanın yeni tanıştığı sanal para işlevi gören kripto para, geniş bir ticaret alanı oluşturmuştur. Dolayısıyla da kripto para kazanan tüccarlar, öldüklerinde bu sanal alandaki paraların ne olacağını merak etmektedir. Güvenliğini düşündüğünüz paranız siz öldükten sonra da var olmaya devam edecek mi ya da eşiniz çocuklarınız kullanabilecek mi? Bu soruların yanıtı 2020 yılında cevaplarını bulmuştur.

Öldüğünüzde Kriptonuza Ne Olur; Kripto Paralar Sonsuza Kadar Durur Mu?

Öldüğünüzde kriptonuza ne olur; Kripto para dolaşımında paranızın bir süre sonra işlemediğinde veya güvenliği sağlanmadığında neler olacağı konusunda endişelerinizi anlıyoruz. Hastalandığınızda veya öldüğünüzde emeklerinizin ne olacağını merak ediyorsunuz. Kripto paralarınız işlem görmediğinde %10 oranında kaybolacaktır.

  • Kullandığınız kripto para türü ve çeşidine bağlı olarak blok zincir sistemi üzerinden tercihlerinizi doğru yapmalısınız.
  • OMNI, ERC 20 ve TRC 20 varlıklarınız için ideal olabilir.
  • Yanlış adresler kullanmadan blok zincir sistemini iyi kurmuş risk oranı az seçenekler tercih etmelisiniz.
  • Kripto paranızı güvende tutmak için iyi bir cüzdan hesabı oluşturmalısınız.

Kripto paralar zaman içinde eriyebilir. Ancak bu cüzdanınızın bir kısmını sadece alacaktır. Varlıklarınızı merkezi olmayan Defi veya NFT pazarlarında değerlendirecek şekilde işleme almalısınız. Metamask tarafından da cüzdanınızda kripto para saklama özelliğinden yararlanarak işlem yapabilirsiniz. Paranızın sanal dünyada fiziksel olarak konumlanması oldukça önemlidir. Cüzdan seçiminizle paranızı güvende tutabileceğiniz seçenekleri değerlendirmiş olursunuz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.