BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Michael Saylor: “Bitcoin’in Düşüşü Önemli Değil, Her Zaman Satın Alacağım” Dedi!

0 7

MicroStrategy’nin kurucu ortağı ve CEO’su Michael Saylor, Fox News’deki son programda, Bitcoin hakkındaki görüşlerini paylaştı

Saylor, BTC‘nin nihai bir güvenli liman ve enflasyon riskinden en kolay şekilde korunma yolu olduğuna inanan ünlü bir kripto para boğasıdır.

Fox News sunucusu Tucker Carlson’ın sorularını yanıtlayan Saylor, pandeminin patlak verdiği 2020’den bu yana önde gelen dijital para biriminin yüzde 229 gibi şaşırtıcı bir büyüme gösterdiğini söylüyor.

ABD para arzının yüzde 36 arttığı dönemde ise altının sadece yüzde 7 yükseldiğini söyleyen Saylor, S&P 500’un yüzde 29, Nasdaq’ın ise yüzde 19 arttığını vurgulamakta.

Bu nedenle Saylor, volatiliteyi yönetebilecek uzun vadeli bir yatırımcı iseniz Bitcoin‘in güvenli bir liman olduğunu söylüyor.

Şirketin mevcut stratejisi sorulduğunda Saylor, MicroStrategy’nin BTC‘lerinin hiçbirini satmadığını, ancak ne zaman yedek nakit bulunsa daha fazla satın aldıklarını belirtti.

Üstelik ünlü CEO, “sonsuza kadar her seviyeden satın almayı” planladıklarını da sözlerine eklediği görülmekte.

5 Nisan itibariyle, iş zekası yazılımı üreticisi MicroStrategy, haberimizin yazıldığı esnada 3.723.248.686 dolar değerinde 129.218 Bitcoin‘e sahip olduğu bilinmekte.

Yatırımlarında zarar olduğu görülen Michael Saylor’un şirketinin Bitcoin ortalaması 30.700 olduğu görülüyor.

Ünlü CEO’nun zararlarının telafi edilip kar edebilmesi için lider kripto para biriminin şuan bulunduğu 28.800 dolar seviyelerinden en az %8 oranında yükseliş yaşaması gerekiyor.

*Yatırım kararlarınızı kendiniz alınız!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.