Kripto Parada Varlığa Dayalı Tokenlar

Kripto Parada Varlığa Dayalı Tokenlar
Kripto Parada Varlığa Dayalı Tokenlar
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto parada varlığa dayalı tokenlar, kısa bir şekilde tanımlamamız gerekirse gerçek bir varlık tarafından desteklenen kripto para birimi kategorisidir. Bu noktada hisse senedi, tahvil, gayrimenkul, altın ve değerli para olabilecek her bir etmen mevcuttur. Yani kendi değeri bulunan ürünler diyebiliriz.

  • Belirttiğimiz temel varlıkların değeri kripto para piyasasında ticaret amacıyla kullanılmaktadır. Varlığa dayalı tokenler daha çok kar amacı ile bilinen gerçek ürünlerdir. Doğası gereği menkul kıymet belli belirteçler olarak da sunulmaktadır. Hisse teklifi aracılığı ile veriliyor.

Kripto Parada Varlığa Dayalı Tokenlar Nelerdir?

Kripto parada varlığa dayalı tokenlar altında, destekleme paxg ve dgx’i içermektedir. Fakat bununla sınırlı değildir. Altın destekte tokenler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

  • Şirket hissesi destekli tokenler ise şirket hisselerinin kripto borsada işlem görmesini sağlar. Yani piyasaya ilk kez giriş yaptıysanız, yalnızca yukarıda belirttiğimiz ürünler dışında şirket hisseleri doğrultusunda da alım ve satım yapabilirsiniz. Bu da varlığa dayalı tokenler içerisinde gelir.

Örnek olarak; Quadrant Token, Neufund, The Elephant Private Equity Coin, Slice, Document, BFToken, The Dao ve RRT Token

Varlığa dayalı tokenler, kişiler için her zaman kazanç getirmez. Çoğu zaman risk getirmesi mümkün! Bu noktada doğru analiz ve inceleme önemli. Hisse senetleri, enerji ürünleri, gıda ürünleri ve beraberindeki kripto para piyasasında alım ve satım yapabileceğiniz her bir ürün de geçerlidir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!