İşte Bu Hafta Eksiyi Gören Altcoin’ler ve Beklentiler

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto analisti Valdrin Tahiri, son yedi gün içinde, daha spesifik olarak 27 Mayıs’tan 3 Haziran’a kadar en çok düşen beş altcoin projesine bir göz atıyor ve grafiklerini analiz ediyor. Biz de Valdrin Tahiri’nin analizlerini okuyucularımız için hazırladık.

İlk altcoin projesi Convex Finance (CVX)

CVX, 12 Mayıs’tan bu yana azalan bir paralel kanal içinde düşüyor. Bu tür kanallar genellikle düzeltici hareketler içeriyor, yani ondan bir kopuş bekleniyor.

İlk olarak, altı saatlik RSI bir yükseliş ayrışması yarattı, bu da bir kopuşun meydana gelebileceğinin bir işaretiydi. Ancak, ayrışmanın trend çizgisi 1 Haziran’da bozuldu.

Fiyat kanalın ortasını kaybederse, tüm zamanların en düşük seviyesine doğru düşmeye devam edebilir.

Bir sonraki altcoin projesi Amp (AMP)

AMP, 13 Mayıs’tan bu yana azalan paralel bir kanalın içine düşüyor. Kanal, en son 1 Haziran’da olmak üzere birçok reddedilmeye neden oldu.

Kanal, çoğu zaman kırılmalara yol açtığı anlamına gelen bir düzeltici formasyon olarak kabul edilse de, henüz herhangi bir yükseliş eğilimi işareti yok.

CVX’e benzer şekilde, kanalın ortasının altına bir düşüş, fiyatların düşmesine neden olabilir.

Üçüncü sırada OKB (OKB) var

OKB, 12 Mayıs’ta 10 dolara düştü, ancak keskin bir şekilde sıçradı ve hemen ardından uzun bir düşük fitil yarattı. Altcoin, şu anda 11,40 dolardan işlem görüyor ve görünüşe göre üçlü bir dip deseni oluşturdu.

Ek olarak, model RSI’da (yeşil hat) bir yükseliş sapması ile birleştirildi. Ancak, ayrışmanın trend çizgisi bozulma riski altında. Eğer öyleyse, daha düşük fiyatlar beklenebilir. Tersine, çizgi bozulmadan kalırsa, 15,10 dolara doğru bir artış meydana gelebilir.

Ethereum Classic (ETC) ile devam ediyoruz

ETC, 9 Mart’tan bu yana alçalan bir direnç çizgisinin altına düşüyor. Altcoin, 12 Mayıs’ta 16,02 dolara kadar düştü. Daha sonra, ETC direnç çizgisinden çıktı ancak 25 dolarlık direnç alanını geri alamadı. Ayrıca, RSI 50 çizgisi tarafından reddedildi.

Fiyat 25 dolarlık alanı geri alana ve RSI 50’nin (kırmızı simge) üzerine çıkana kadar, trend yükseliş olarak kabul edilemez.

Son altcoin projesi ise Celo (CELO)

CELO, 12 Mayıs’tan beri simetrik bir üçgen içinde işlem görüyor. Bu nötr bir model olarak kabul edilirken, aşağı yönlü bir hareketin ardından geliyor. Sonuç olarak, bunun bir dökümü en olası senaryo olacaktır.

Şu anda fiyat üçgenin destek çizgisine çok yakın. Bunun altında bir düşüşün, düşüş oranını hızlandırması beklenir.

CELO hakkında daha fazla bilgi edinmek için Kriptohocası.net’un bu makalesinden faydalanabilirsiniz.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!