Illuvium Nedir? Illuvium (ILV) Nasıl Çalışır?

Illuvium Nedir
Illuvium Nedir?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Illuvium Nedir?

Illuvium Nedir? Illuvium (ILV), serbestçe gezinilebilen bir sanal dünya ile Ethereum blok zincirine dayalı bir AAA rol yapma/dövüş oyunudur. Illuvium, çeşitli koleksiyon ve ticaret özellikleri sayesinde hem oyuncuların hem de hevesli DeFi hayranlarının dikkatini çekti. Bir Metaverse projesi olan Illuvium, birinci sınıf sanatçılardan oluşan bir ekip tarafından tasarlanan, sanal evrene dağılmış 100’den fazla benzersiz Illuvial içeren bir 3D ortama sahiptir. Bu 3D ortam sayesinde Illuvium, büyük bir bütçeyle tek bir oyun oynamaya alışmış oyunculara hitap edecek. Illuvium, yavaş ilerleyen bir hikayeye ve keşfedilebilir geniş manzaralara sahip bir oyundur.

Koleksiyonluk NFT oyun içi karakterleri ve savaşmak, ticaret yapmak ve yükseltmek için benzersiz bir envanter içerir. Metaverse, oyunun başında tehditleri araştıran galaksiler arası bir yıldız filosunun parçası olan bir nakliye gemisiyle başlar. Ancak hızlı iklim değişikliğinin neden olduğu radyasyon patlaması sonucu geminin motorları felç olur. Böylece nakliye aracı, kahramanın ırkının uygarlığının efsanevi beşiği olan, artık harap olmuş gezegenin yüzeyine çarpar. Türkiye’nin en büyük borsalarından biri olmayan başaran ve devamlılığını sürdüren Dyorex Kripto Para Borsası Hakkında merak ettiklerinize Dyorex Nedir makalemize link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Batıktan kurtulan kahraman, destansı ve eşsiz canavarları keşfetmeye başlar. Bazılarının büyük güçleri var. Illuvium Nedir? Bu, Ilvium’daki hikayenin devamıdır. Hikayenin ikinci yarısında, yok edilen gezegenin gizemini çözmek için kahramanın yakaladığı canavarlara boyun eğdiriyorsunuz. Karakter daha sonra bir avcı olur ve gezegenin çoğunu hapseden dikilitaşları yok etmek için geniş toprakları dolaşır. Burada belirtilmesi gereken en önemli nokta ise oyunun henüz geliştirme aşamasında olduğu için zaman içinde hikayede değişiklikler gözlemlenebiliyor.

Illuvium’un Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

Illuvium Nedir? Diğer blockchain tabanlı oyunların aksine Illuvium, harap bir gezegende çeşitli konumlara dağılmış 100’den fazla benzersiz Illuvial ile tam bir 3D ortama sahiptir. Birinci sınıf sanatçılardan oluşan bir ekip tarafından tasarlanan Illuvials, büyük ölçekli perakende oyunlara alışmış oyunculara hitap edecek. Ek olarak, Illuvium’u diğer metaverse projelerinden ve AAA oyunlarından ayıran birçok özelliği vardır. Bu; Layer 2 entegrasyonları IlluviDEX ve Yield Farming’dir.

Illuvium Logo (ILV) - SVG, PNG, AI, EPS Vectors SVG, PNG, AI, EPS Vectors

Illuvium Nedir? Illuvium, Ethereum tabanlı bir projedir, ancak NFT işlevselliğini ve blockchain uygulamalarının ölçeklenmesini desteklemek için tasarlanmış bir Katman 2 projesi olan Immutable X’e (IMX) dayanmaktadır. Immutable X, sıfır gas ücreti ile neredeyse anında bir işlem çözümü sunar. Ayrıca, Immutable X kullanırken, oyuncu her zaman varlığın sahipliğini elinde tutar. Kendi metaverse projesi olan Illuvium’un merkezi olmayan bir değişim platformu olan IlluviDEX de vardır. Platform, Illuvial NFT’ler de dahil olmak üzere Illuvial varlıklarının güvenli bir şekilde değiş tokuşuna izin verir.

IlluviDEX platformunda her satıştan %5 pay işlem ücreti olarak düşülerek ödül havuzuna eklenecektir. Metaverse oyunu Illuvium’daki maksimum ILV jeton miktarından, 3 milyon (maksimum miktarın %30’una eşdeğer) Verim Tarım Programına tahsis edildi. Bunlar, çeşitli bonus programları aracılığıyla likidite sağlayıcılarına ve kullanıcılara üç yıl boyunca dağıtılacaktır.

Illuvium Nasıl Çalışır?

Illuvium Nedir? Illuvium, 2022’de piyasaya sürülen Ethereum tabanlı bir açık dünya RYO blockchain oyunudur. Oyuncular, Ilvial adlı yaratıkları yenip ele geçirmeye çalışan bir fantezi dünyasında seyahat ederler. Bu yaratıkları koleksiyonunuza ekledikten sonra, daha sonra görevleri tamamlarken, mücadeleleri tamamlarken ve Illuvium’un hikayesini oynarken kullanabilirsiniz. Illuvium’un ILV ve sILV adlı kendi simgelerinin yanı sıra yaratıkları, kozmetik yükseltmeleri ve işlevsel öğeleri temsil eden Benzersiz Simgeleri (NFT’ler) vardır. Oyun kazanmak için özellikler içerir. Görevleri, zorlukları ve savaşları tamamlamak, oyuncuları ILV jetonlarıyla ödüllendirir.

Illuvium (ILV) Güvenli mi?

Illuvium Nedir? Illuvium (ILV) bir ERC-20 tokenidir, yani Ethereum tabanlı diğer tüm ERC-20 tokenları gibi belirli kriterler dahilinde oluşturulmuştur. NFT takas işlemlerinin merkezi olmayan bir platform olan IlluviDEX’te gerçekleşmesi, takas işlemlerine güven veriyor. Üstelik oyuna ve arkasındaki ekibin sıkı çalışmasına bakıldığında, Illuvium ekibinin tüm adımları sorumlu bir şekilde (ağ kullanarak) tüm gözlemcilere yaptığını söyleyebilirim.

Illuvium Nasıl Oynanır?

Illuvium Nedir? Illuvium’da hesap oluşturduktan sonra oyun istemcisini masaüstü uygulaması olarak indirebilirsiniz. Hem ücretsiz oyun modu hem de ücretli abonelik seçeneği vardır. Illuvium projesinin temel mekanizması, NFT Illuvials’ı toplamak ve özelleştirmektir. Oyundaki tüm Ilvial’lerin belirli bir sınıfı ve doğası vardır. Ayrıca, daha da güçlü irubial’lar oluşturmak için sınıfları ve öğeleri birleştirebilirsiniz. Savaşta aynı özellik ve sınıfa sahip bir Ilvial kullanmak size bonuslar verecektir. Sinerji adı verilen bu öğe, hangi İllübilerin kullanılacağı ve toplanacağı konusunda taktiksel kararlar vermenizi sağlar.

Illuvium » ICO HIGH - Browse ICO & IEO | Initial Coin & Exchange Offering | Bounty & Airdrops

Belirli bir seviyeye ulaştıktan sonra, kullanıcı illüviyalleri birleştirerek yeni, daha güçlü ilüviyaller yaratabilir. Bir Irubial’ı yakalamak için onu kristallerle kontrol altına almalısınız. Irubial ne kadar güçlüyse, onu yakalamak için kristal o kadar güçlü olmalıdır. Illuvial yaralandığında kristallerle zamanla iyileşir. Bununla birlikte, süreci hızlandırmak istiyorsanız, sağlığı geri kazanmak için bir ücret ödeyebilir veya süreci hızlandıran bir öğe kullanabilirsiniz.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!