Gram Silver Token (GRAMS) Nedir?

Gram Silver Token (GRAMS) Nedir
Gram Silver Token (GRAMS) Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gram Silver Token (GRAMS) nedir; Bitlo yaratmıştır. Gram gümüş desteği verilen blok zincirde çalışan sanal tokendir. Maddi gümüş karşılığı olarak yaratılır. Firmaların güvenli hesaplarında maddi gümüşler saklanır. Az masraflı, yüksek güvenlikli ve seri gümüş işlemleri gerçekleştirme fırsatı verir.

GRAMS Projesi Nedir?

Gram Silver Token (GRAMS) nedir; Avalanche ağında oluşturulmuş ve gram gümüş fiyatına bağlı korumalı stablecoindir. Maddi olarak karşılığı bulunur. Yaratılan her GRAMS için firma kasasına  aynı orana denk gelen gram gümüş ilave edilir. 0,999 oranında saf gümüş hesaba ilave edilmeden GRAMS üretilmez.

Gram gümüş ve GRAMS denkliğinin 1=1 olarak kalması amacı ile akıllı sözleşmeler resen GRAMS token yakar. Bu şekilde GRAMS token değeri güvence altına alınır. Haftanın her günü ve günün her saati GRAMS ile işlemler gerçekleştirilebilir.

Gram Silver Token (GRAMS) AVAX temelli korunaklı bir stablecoindir. Belirlenmiş GRAMS token maksimum arz miktarı bulunmaz. GRAMS token arz miktarı arz-talep denkliğini muhafaza etmek için yükseltilir ya da düşürülür. GRAMS popüler kripto para borsalarından alınır ya da satılır.

Gram Selver Token özellikleri

  • Açık bir stablecoindir. Yaratıcı firma depoladığı gram gümüş miktarını internet sitesinde katılımcıların bilgisine sunar.
  • Ulaşım kolaydır. Bütün dünyadan her zaman işlem gerçekleştirilir. Alışveriş veya transfer işlemleri yapılabilir.
  • AVAX cüzdanlarında depolanan Gram Silver token, cüzdan adresleri aracılığı ile basit ve korunaklı bir şekilde tamamlanır. Üçüncü bir taraf işlemlerde yer almaz.
  • Masrafsız ve seri bir şekilde işlemler yapılır. Kanuni engel olmayan ülkelerde ödeme aracı işlevi vardır.
0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!