Flux Coin Nedir? [ 5 Başlıkta Detaylı İnceleme ]

Flux Coin nedir
Flux Coin nedir?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Flux Coin Nedir?

Flux Coin Nedir? Flux Coin bir Web3 bilgi işlem platformudur. Kullanıcılara son teknoloji sağlayan platform, merkezi olmayan ve yönetilen bulut bir yapıdır. Ayrıca merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) ve diğer Web3 öğeleri için yüksek düzeyde kullanılabilir bir altyapı sağlar. Ayrıca bulut teknolojisi sayesinde depolama merkezleri olmayan ve güvenli bir şekilde saklama seçeneği sunar. Platformun yerel kripto para birimi FLUX’tur. Bu proje, Web3 alanında tek bir platform oluşturma hedefiyle doğdu. Bu, aynı ve birçok sunucuda uygulama geliştirmenize, oluşturmanıza ve yönetmenize olanak tanır. Proje tanıtım belgesi, bu hedefi “yeni nesil dağıtılmış bilgi işlem gücü oluşturmak” olarak tanımlıyor.

Flux Coin Nedir? Flux, yakın ağda çalışır ve hesaplama için gelişmiş Ducker işlevini kullanır. Bu uygulama sayesinde platform içindeki fiyatlamalardan yararlanabilirsiniz. Flux, blockchain ekzosistemlerinde birçok ortaklığa sahiptir. Bu nedenle Flux; Kadena, Firo ve Presearch blok zincirleri için altyapıyı barındıracak ve dağıtacaktır. Coinbase ayrıca Rosetta, Kusama ve Polkadot düğümlerini de içerir. Bu düğümler Flux ile çalıştırılabilir.

FLUX’ın Tokeni Ne İşe Yarar?

Flux Coin Nedir? FLUX, Flux Coin platformunun yerel kripto para birimidir. Ethereum, Binance Smart Chain, Tron ve Solan ağlarında farklı sürümlere sahip tokenler, platformun görünümü itici güçtür. Bu nedenle FLUX’un birçok kullanım durumu vardır ve bu durumların olmasını sağlar. Yönetişim, kullanım durumlarının ön saflarında yer alır. FLUX sahipleri bu nedenle platformun sorumlusu söz sahibidir. Ek olarak, platform derecelendirmesi ve depolama limitleri gibi çeşitli konulara sahipler belirler. Bu kararlar oylama sonucu alınır. Bu, ağın dağıtılmasını sağlar.

Türkiye’nin en büyük borsalarından biri olan Dyorex Kripto Para Borsası Hakkında merak ettiklerinize Dyorex Nedir makalemize link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca FLUX, teşvik ödülleri, işlem ücreti ödemeleri ve madencilik amaçları için kullanılır. Madencilik, değerlendirme açısından zengin bilgisayarları kullanarak bir çalışma yürüten konsensüs ürünlerini kullanarak sonuca varıyor.

Flux Projesi ve Whitepaper

Flux Coin Nedir? Flux projesi, Web 3.0 ve Dapps için kullanıma hazır bir platform olarak doğdu. Aynı anda birden çok sunucuda uygulama geliştirmek, yönetmek ve derlemek için yeterlidir. Yeni nesil dağıtılmış bilgi işlem ağı olarak hareket eden platform, yeni İnternet için yüksek oranda erişilebilir bir altyapı sağlamayı hedefliyor. Sağlam bir Ducker uygulaması, Flux’un projenin teknik incelemesinde açıklandığı gibi dağıtılmış bir bilgisayar ağında çalışabilmesini sağlar. Hizmetin fiyatı rekabetçi olmaya devam ediyor ve ayrıca diğer bulut hizmeti sağlayıcıları için alternatifler yaratmayı planlıyoruz.

Flux ekosistemi, platform para birimi FLUX Coin tarafından desteklenmektedir. Yol haritasına ve proje tanıtım belgesine göre, Flux ağı son birkaç yıldır sürekli olarak geliştirilmektedir. Piyasa koşullarından bağımsız olarak Flux ekibi tarafından inşa edilmeye devam edecektir. “Gelecek nesil dağıtılmış bilgi işlem gücünü oluşturmak”, projenin temelini oluşturuyor.

Flux Projesini Benzersiz Yapan Nedir?

Flux Coin Nedir? Yeni nesil dağıtılmış bir Web 3.0 bilgi işlem ağı olarak Flux, birçok benzersiz özellik sunar. Bu benzersiz satış teklifleri, proje faydaları altında da gösterilebilir. Onu rakiplerinden ayıran ve güçlü vizyonuyla geleceğe hazırlayan benzersiz özelliklerinden bazıları kısaca şunlardır:

  • Flux ekosistemi, tamamı tamamen uygulanmış ve çalışır durumda olan birçok bileşenden oluşur.
  • Bir donanım ana bilgisayarı vardır.
  • Akıllı Düğümler dünyanın herhangi bir yerinden Raspberry Pi/Ec PC/Sunucuları/VPS donanımı üzerinde çalışabilir.
  • FluxOS, Linux üzerinde çalışan, bilgi işlem gücünü doğrulayan ve değerlendiren ve dağıtılmış uygulamalar sunan bir işletim sistemi olarak hizmet eder.

Flux Coin Geleceği?

Flux Coin Nedir? Flux, gelişmekte olan Web 3.0’da dağıtık bulut altyapısı hizmetleri sağlayan platformuyla yatırım ilgisini çekiyor. Bazı analistler, ortalama fiyatların önümüzdeki beş yıl içinde artması beklendiğinden, akış parasının iyi bir yatırım olacağına inanıyor. Bununla birlikte, iyi bir satın alma olup olmadığı, yatırım hedeflerinize ve portföy kompozisyonunuza bağlıdır. Kripto para birimlerinin oldukça değişken ve kararsız olduğu belirtilmelidir. Kendi araştırmanızı yapmalı ve kaybetmeyi göze alamayacağınız ürünlere yatırım yapmalısınız. ABD merkezli finansal araştırma merkezi Investor Place, Flux’a atıfta bulunarak, “Web 3.0, bu bağımlılığı ademi merkeziyetçilik yoluyla çözmeyi vaat ediyor” dedi.

ABD merkezli bağımsız bir finansal araştırma firması olan InvestorPlace, önde gelen en büyük teknoloji şirketleri Alphabet, Amazon, Meta Platforms, Microsoft ve Apple liderliğindeki interneti destekleyen savunucuları ile Web 3.0 ve bulut teknolojisinin önemini vurguladı.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!