Fexobit Nedir? Fexobit Güvenilir Mi? [ 5 Başlıkta İnceleme ]

Fexobit Nedir
Fexobit Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fexobit Nedir?

Fexobit Nedir? Fexobit, kripto para dünyasına yeni normlar getirmeyi hedefleyen. Sadeleştirilmiş ara yüzü sayesinde kullanıcılara hızlı ve kolay bir şekilde kullanım sağlayan platform, 50’den fazla kripto para, 100’den fazla işlem çifti ile hizmet vermeye başladı. Fexobit Nedir? Kullanıcılar Fexobit’e giriş yaptığı anda piyasa hakkında anlık fiyat bilgisine ulaşıyorken yükselen ve düşen kripto para birimlerini hızlıca görme imkânına sahipttirler. Üye olmak isteyen kullanıcılarsa iki adımlı hızlı üyelik sürecini geçtikten sonra dakikalar içinde alım satım yapmaya başlayabiliyor.

Ayrıca Fexobit, Futurance ekibi olarak Türkiye’nin yeni merkeziyetsiz ekonomide yerini alması ve kripto teknolojisinde lider konuma ulaşması için amaçlıyorlar. Bunun ilk adımı Fexobit ile finansal dönüşümü başlatıyor diyebiliriz. Fexobit, herkes için güvenli, yenilikçi ve kolay yatırım yapabileceği Türkiye’nin yeni kripto borsası. Kripto teknolojisi ile başlayan bu finansal dönüşüm ile yarınları hep birlikte inşa etmeyi amaçlıyor.

Fexobit Nedir? Entegre Futurance Kripto Sistemi ile kripto dünyasının yarattığı değişimin her alanında etkin olmak isteyenler için büyük bir merkez oluşturuyor. Yeni dünyada özgürlüklerin tamamen bireylerin elinde olması gerektiğine inanarak hareket edip. Bu özgürlüğün bir parçası olmak için durmadan kendilerini geliştirdiklerini söyleyebiliriz.

Fexobit, Neler Sunuyor?

Fexobit Nedir? Geniş yelpazede, hızlı ve kolay bir şekilde yatırım yapma imkânı sunan kripto para borsası için güvenlik ilk sıralarda yer alıyor diyebiliriz. Fexobit’e özel “4 Aşamalı Güvenlik Zinciri” ulusal ya da uluslararası her türlü olağandışı durumu göz önüne alarak riskleri minimize etmeye çalışır. Fexobit’te müşterilerin kripto varlıkları, özel güvenlik prosedürleriyle yönetilen Tier-4 veri merkezlerindeki hava boşluklu soğuk cüzdanlar ve çevrimdışı kriptografik cihazlar üzerinde saklanıyor. Çevrimdışı kripto cüzdanların tümü, multi-sig (çoklu imzalı) yapıda ve FIPS (Federal Information Processing Standard) Seviye 2 sertifikalı cihazlarda korunmakta. Fexobit’te bilinen en üst standartlarda korunan yedekler, ulusal ve global seviyedeki felaket senaryosu risklerine karşı, özel algoritmalarla şifrelenirken, parçalara bölünüyor ve dağıtık düğümlerde depolanıyor. Tüm veri erişimleri kontrol altında ve 7/24 izlenebiliyor. Kripto para borsası gerçekleştirilen işlemlerin güvenliğini garanti altına almak amacıyla uluslararası karanlık ağ pazarları ve dolandırıcılıklardan anormal işlemlere kadar birçok zafiyet taşıyan riskli faaliyet modelini dünyadaki tüm işlemlerin yüzde 90’ını kapsayan ve yüz milyonlarca kripto para adresini içeren veri tabanları üzerinde anlık tespit eden entegrasyonlara da sahipttir. Fexobit’in BT sistemleri uluslararası bağımsız şirketler tarafından düzenli aralıklarla denetleniyor ve sızma testlerinden geçiyor. ISO 27001 sertifikasına sahip olan Fexobit, güvenli ve teknolojik tehditlerden uzak bir şekilde bilgi sistemlerinin korunmasını sağlıyor. IP adresi ile coğrafi konum ilişkilendirmesi yapıldığı için her türlü sızma girişiminin lokasyonu anında tespit edilebiliyor, müşterilerine tek kullanımlık şifreler üreterek iki aşamalı doğrulama yöntemlerini uyguluyor. Türkiye’nin Global borsası olan Dyorex Kripto para hakkında merak edilenlere Dyorex Nedir yazısından ulaşabilirsiniz.

Aktif Derinlik Ve Yüksek Likidite Avantajı

Fexobit Nedir? Fexobit güçlü sermaye yapısıyla da yatırımcısına güven veriyor. Aktif derinlik ve yüksek likidite avantajı olan Fexobit, yatırımcılarına paralarını istedikleri anda yatırma ve istedikleri anda hızla çekme imkânı sunmakta. Hesap verebilirlik ilkesiyle yatırımcılardan gelen tüm sorular, kullanıcıların doğrudan canlı erişebildiği 444 2 800 numaralı hat üzerinden şeffaflıkla cevaplanırken, süreçlerden haberdar ediliyor. Aynı zamanda Fexobit’e üye olan herkesin uygulama hakkındaki geri bildirimleri yazılı bir şekilde belgelenip, değerlendirmeye alınıyor. Bu sürdürülebilir yapı, açık ve şeffaf iletişim sürecini de destekliyor. Kendine ait binasında hizmet vermeye başlayan Fexobit’te çalışan tüm ekiplerin Türkiye’de yer alması ise Fexobit’in güven vaadini bir kat daha güçlendiriyor.

Fexobit Nedir

Neden Fexobit?

Fexobit Nedir? Fexobit, 28/04/2021 tarihinde finansal dönüşüme aracılık etmek amacıyla kurulan bir platformdur. Tamamıyla yerli yazılımcılar tarafından tasarlanmış olan yenilikçi platformuyla ile hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde yatırımlarınızı değerlendirebilirsiniz.

Uzun yıllar finans deneyimi olan yöneticileriyle ve genç bir ekibiyle, gruplarına ait kendi binası, 1.500 metrekareye yakın ofiste faaliyet gösteren borsa şirketidir, İstanbul Ticaret Odasına kayıtlı, vergisini düzenli ödeyen bir finans teknolojileri şirketidir.

Fexobit Şikâyet Konuları Nelerdir?

  • Fexobit, Hesap Kapatmama Sorunu
  • Fexobit, Transfer İşlem Gecikmesi
  • Fexobit, Hesap Erişim Sorunu

Fexobit şikâyet konularına baktığımızda belli başı olarak bu tarz şikayetlerin yaşandığını gördük ama buna yönelik hizmetler alanda çalışmalar yapıldığını söyleyebiliriz tabi ne kadar etkili ve başarılır olur bilinmez bu tarz hareketlilik güven konusu için her zaman ön planda tutulur. Ama her zaman söylediğimiz gibi bir borsa seçimi yaparken en ince ayrıntısına kadar bilgi sahibi olmanız gerekir.

 

 

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!