BingX Borsası Nedir? BingX Güvenilir Mi? [ 4 Başlıkta İnceleme ]

BingX Borsası Nedir
BingX Borsası Nedir?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

BingX Borsası Nedir?

BingX Borsası Nedir? BingX, 2018 yılında Singapur’da kurulan kripto türevleri pazarında öncü ve liderdir. Tayvan, Japonya, Güney Kore, Rusya ve Vietnam dahil olmak üzere Asya’nın çeşitli bölgelerinde bulunur ve şu anda 1 milyondan fazla kullanıcısı vardır. Güvenilir, sağlam ve düşük maliyetli bir ticaret ortamı sunan bu platform, en güvenilir platformlardan biridir. yapabilen kripto borsaları BingX platformunun temel işlevi, kullanıcıların dijital ürünleri tek bir platformdan alıp satmalarını sağlamaktır. Borsa ayrıca kullanıcılara yüksek kaldıraçlı dijital ticaret para birimleri, türev çiftleri ve fiat para birimi sistemleri için anında spot değişimi dahil olmak üzere geniş bir hizmet yelpazesi sunar.

BingX Borsası Güvenilir mi?

BingX Borsası Nedir? Her gün dünya çapında büyük bir artış gören kripto cüzdanlarına yeni bir tane giriyor. Bu, kullanıcıları borsanın güvenilirliğini araştırmaya teşvik eder. Çeşitli performanslarında yakaladığı büyük ivmenin ardından BingX daha çok tercih edilir hale geldi. Yeni kullanıcılar, BingX’e güvenilip güvenilemeyeceğini sorgulamaya başladı. Peki BingX’e güvenilebilir mi? Bir borsanın güvenilir olup olmadığını sunduğu hizmetlere ve müşteri desteğine bakarak anlayabilirsiniz. Bunu göz önünde bulundurarak, BingX kripto para birimi değişimine bakıldığında, hem hizmetin hem de müşteri ilişkisinin şeffaf olduğu ortaya çıkıyor. Bunu göz önünde bulundurarak “BingX güvenilir midir?” sorusuna “evet” cevabını verebiliriz.

BingX’in Özellikleri

BingX Borsası Nedir? BingX’in bu kadar dikkat çekmesinin ana nedenlerinden biri, BingX’in sunmayı vaat ettiği ek temel özellikler sepetidir. Esasen, sürekli sözleşme ticareti ve çeşitli ayrı ve çapraz marjlar sunar. Platformun türev seçenekleri, dijital varlıkları ve FOREX, küresel endeksler ve emtialar gibi diğer finansal araçları kapsar. Tüm bu enstrümanlar spekülatörler ve yatırımcılar tarafından kullanılabilir. Borsa ayrıca aşağıda belirtilen diğer birçok özelliği de sunar.

Türkiye’nin Global borsalarından biri olan Dyorex Kripto para borsası hakkında merak edilenlere Dyorex Nedir yazısından ulaşabilirsiniz.

Anında Ticaret

BingX tüccarları, yalnızca birkaç tıklamayla anında kripto para birimleri takas edebilir. BingX Borsası Nedir? Paranızı bir nakit değişimine aktarmadan bir madeni parayı diğeriyle değiştirebilirsiniz. Bu tek platform, tüccarların birbirlerine BTC, ETH, USDC ve USDT alıp satmalarına olanak tanır.

Gelişmiş Platform

Tüm kripto tüccarları için bir diğer önemli husus, daha gelişmiş ticaret platformlarına erişimdir. BingX, hem mobil hem de masaüstü bilgisayarlarda modern ancak iyi tasarlanmış ve basit bir arayüz ile beklentileri karşılayan bir platformdur. Grafikler, birden fazla grafik aracı, bindirme ve gösterge içeren TradingView ile birlikte çalışır.

Ticaret Uygulaması için Demo Modu

BingX’in en büyük özelliklerinden biri, yeni yatırımcılar için demo hesap özelliğidir. Bu özellik sayesinde kullanıcılar gerçek para kullanmadan işlem yapmayı öğrenebiliyor, bu sayede gerçek para kullanmaya başladıklarında daha doğru bir şekilde işlem yapmaya başlamayı öğrenebiliyorlar.

BingX Borsasının Hizmetleri

Ticaret Ürünleri

BingX Borsası Nedir? BingX, kalıcı sözleşmeler olan çeşitli kripto para birimi ticaret ürünlerini listeler. BingX tüccarları, çapraz marj ve izole marj arasında seçim yapabilir. BingX’in dijital para birimleri seçimi, çoğu kullanıcı için yeterli olması gereken en iyi 7 kripto para birimini içerir. Ethereum ve Bitcoin için kullanıcılar ters sözleşmeleri seçebilir. Bu, kullanıcıların Bitcoin kullanarak BTC tabanlı sözleşmeler ve teminat olarak Ethereum kullanarak ETH tabanlı sözleşmeler alıp satabilecekleri anlamına gelir.

BingX ayrıca BTC ve ETH için USDT tabanlı sözleşmeler sunar. S&P 500, Nikkei 225, NASDAQ-100 ve DJIA dahil olmak üzere BingX’in kripto türevi sözleşmeleri, kullanıcıların spekülasyon yapması için mevcuttur. Sekiz farklı endekse dayanır. Diğer platformlardan farklı olarak, BingX’in 7 tercihli yurtdışı bağlantılı sözleşmesi olan bir döviz piyasası vardır. Kripto ticaret çiftlerini değiştirin. Kullanıcılar ayrıca emtialar üzerinde spekülasyon yapabilir ve petrol, gümüş ve altın fiyatlarını takip edebilir. BingX üzerindeki tüm bu kripto para birimi olmayan sözleşmelerin USDT olarak ödenmesi gerektiğini unutmamak önemlidir.

Arayüz

BingX Borsası Nedir? BingX ticaret arayüzünün kullanımı çok kolaydır. Diğer borsalara kıyasla önemli bir gelişme yok. Ortada, yorum ekleyebileceğiniz ve direnç ve destek seviyelerini çizebileceğiniz tamamen özelleştirilebilir bir TradingView grafiği bulunur. Emirler ve açık pozisyonlar hakkında bilgi doğrudan fiyat listesinin altında bulunabilir. Aynı zamanda, ticaret çifti seçicisi solda ve sipariş arayüzü sağdadır.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
1
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!