Facebook Kripto Para Cüzdanların Sisteme Bağlanmasına İzin Verecek!

Facebook Kripto Para Cüzdanların Sisteme Bağlanmasına İzin Verecek!
Facebook Kripto Para Cüzdanların Sisteme Bağlanmasına İzin Verecek!
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Facebook ve Instagram gibi sosyal medya girişimlerini tek bir elde toplayan Meta sisteme kripto parayı da entegre etmiştir. Bu konuda yapılan açıklamaların dahi kripto para piyasasının değer durumunu direkt olarak etkilediği görülmektedir.

Kripto para birimlerini kapsayan cüzdanların Meta sistemi ile bir arada kullanılabileceği ve sistemlerin eşleştirilebileceğine ilişkin açıklama yapılmıştır. Başlangıç aşamasında Ethereum üzerinden onay verilen bir sistem geliştirileceği belirtilmiştir. İlerleyen aşamalarda Solana sisteminin de iş birliği kurulan kripto para sistemleri arasında yerini alacağı tahmin edilmektedir. Ayrıca sistemlerin NFT koleksiyonları ile de eşleştirileceği tahmin edilmektedir.

Piyasadaki Düşüşe Rağmen Gelişmeler Sürüyor!

Piyasada kripto para birimlerine ilişkin değer düşüşleri devam etse dahi kripto para birimlerinin elektronik sistemlere entegrasyonunun devam ettiği görülmektedir. Bu adımların piyasa üzerindeki etkisinin de olumlu olduğu fark edilmektedir. Kişilerin kripto para birimleri ile alakalı olarak değerde düşüş olduğunu görmesine rağmen yapılan bu yatırımlar ve getirilen yenilikler ile sürece ilişkin umutlarını kaybetmedikleri görülmektedir. Hatta Meta gibi konunun lideri olan platformların dahi bir dijital cüzdan olarak bu kripto para birimlerini onaylıyor olması gelecek senelerde bu birimlerin değer kazanacağı yönünde bir izlenim oluşmasına neden olmaktadır. Fakat uzmanların bu tür girişimlerin kripto para piyasasını ayakta tutmak için yeterli olmadığını ve daha derinden ve net değişimler yapılarak ancak değer düşüşünün tersine çevrilebileceği iddia edilmektedir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!