Ethereum Fiyat Geçmişi

Ethereum Fiyat Geçmişi
Ethereum Fiyat Geçmişi
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2015 yılında kripto para piyasasına giriş yapan Ethereum, Bitcoin ile yarışarak üst seviyelere çıkmayı başarmıştır. Ethereum fiyat geçmişi 2016 yılından itibaren giderek artışa geçen, hızlı bir şekilde yol kat eden bir yatırım alanına dönüşmüştür. Yıllar içinde ETH en çok yatırım yapılan ve gelecek vaat eden kripto para birimlerinden biri olmuştur.

Ethereum Fiyat Geçmişi Nedir?

Fiyat aralıklarına bakıldığında ilk yıllarda azar azar yükselişe geçen ve son yollarda beklentilerin üstünde bir performans sergileyen para birimleri arasındadır. Ethereum fiyat geçmişi 2016 yılında 1 dolar ile başlamış, şubat ayından itibaren iki katına çıkarak piyasada 2 dolarlık bir etkiye sahip olmuştur.

2017 yılında 40 dolarken, senenin ortasında 362 dolara çıkarak büyük artışlar gözlemlenmiştir. Paranın 772 dolara kadar çıkması da 2017 yılının en büyük gündemlerinden biri olarak, yatırımcıların dikkatini çelmiştir. Zaman içinde kar marjı hiç düşmeden durmadan artışa geçen Ethereum, son zamanların en çok yatırım yapılan para birimlerinden biri olarak tüketicinin karşısında durmaya devam etmektedir.

Ethereum 2022 Yılında Ne Kadar Olacak?

2021 yılında 730 dolardan 4.000 dolara yükselerek fiyat artışlarına durmadan devam eden Ethereum, yatırım alanında trendlerden biri olmaya her zamanki gibi başarıyla devam ediyor. 2022 yılında 3.000 dolar üzerinden daha da artışa geçmesi beklenen para, enflasyondan kaynaklı belirsiz bir gidişatı da göz önünde bulundurmamızı sağlıyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!