Ethereum Arrow Glacier Güncellemesi Nedir?

Ethereum Arrow Glacier Güncellemesi Nedir
Ethereum Arrow Glacier Güncellemesi Nedir
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ethereum Arrow Glacier Güncellemesi Nedir; Ethereum ağının önemli bir parçası olan Ethereum Arrow Glacier, ağın hızlı büyümesine ayak uydurmak için mücadele ediyor. Ethereum ağının geliştiricileri talebi karşılamaya yardımcı olmak için, bazı güncellemeler gerçekleştirdi. Bu güncellemeleri yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Ethereum ağında bir zincirin geçersiz olmasına neden olabilen nadir ve beklenmedik bozulmalar olabilir. Ethereum Arrow Glacier, verileri takip etmek için blok zinciri kullanan uzun vadeli bir depolama çözümüdür.

Ethereum Arrow Glacier Güncellemesinden Ne Beklenmeli?

Ethereum geliştiricileri, ölçeklenebilirliği ve verimliliği artırmak için ayarlanan Ethereum Arrow Glacier güncellemesi nedir konusu, Ethereum blok zincirinde yeni bir güncelleme yapılıyor.

  • Ethereum Arrow Glacier, şu anda beta aşamasında olan Ethereum blok zincirinin yeni bir güncellemesidir.
  • Yeni güncellemenin Ethereum ağının ölçeklenebilirliğini ve performansını iyileştirmesi bekleniyor.

Hala geliştirme aşamasında olan güncellemenin, ağın işlemleri yönetme becerisine önemli iyileştirmeler getirmesi bekleniyor.

Ethereum Arrow Glacier Güncellenmesi Nasıl Yapıldı?

Ethereum Arrow Glacier güncellemesi nedir, alıcılar ve satıcılar arasında varlık alışverişini kolaylaştıran merkezi olmayan bir uygulamadır. Uygulama Ethereum blok zincirinde çalışır ve kullanıcılar, Ethereum ya da Bitcoin kullanarak varlık alışverişi yapabilir.

Ethereum Arrow Glacier güncellemesi, EIP-4345 kodunu kapsar. Ethereum Improvement Proposal yani EIP, Ethereum ağında iyileştirme önerileridir. Ethereum 2.0 güncellemesi; Ethereum ağının Proof of Work protokolü üzerinden Proof of Stake protokolüne geçilmesi için tasarlandı.

Ethereum Arrow Glacier güncellemesi; Proof of Stake protokolüne geçiş için, blok zincirinde oluşabilecek zorlukları ertelemek amacıyla yapılıyor. Güncellemenin ise 2022 Haziran ayına kadar ertelenmesi bekleniyor.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!