BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Ethereum Arrow Glacier Güncellemesi Nedir?

0 51

Ethereum Arrow Glacier Güncellemesi Nedir; Ethereum ağının önemli bir parçası olan Ethereum Arrow Glacier, ağın hızlı büyümesine ayak uydurmak için mücadele ediyor. Ethereum ağının geliştiricileri talebi karşılamaya yardımcı olmak için, bazı güncellemeler gerçekleştirdi. Bu güncellemeleri yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Ethereum ağında bir zincirin geçersiz olmasına neden olabilen nadir ve beklenmedik bozulmalar olabilir. Ethereum Arrow Glacier, verileri takip etmek için blok zinciri kullanan uzun vadeli bir depolama çözümüdür.

Ethereum Arrow Glacier Güncellemesinden Ne Beklenmeli?

Ethereum geliştiricileri, ölçeklenebilirliği ve verimliliği artırmak için ayarlanan Ethereum Arrow Glacier güncellemesi nedir konusu, Ethereum blok zincirinde yeni bir güncelleme yapılıyor.

  • Ethereum Arrow Glacier, şu anda beta aşamasında olan Ethereum blok zincirinin yeni bir güncellemesidir.
  • Yeni güncellemenin Ethereum ağının ölçeklenebilirliğini ve performansını iyileştirmesi bekleniyor.

Hala geliştirme aşamasında olan güncellemenin, ağın işlemleri yönetme becerisine önemli iyileştirmeler getirmesi bekleniyor.

Ethereum Arrow Glacier Güncellenmesi Nasıl Yapıldı?

Ethereum Arrow Glacier güncellemesi nedir, alıcılar ve satıcılar arasında varlık alışverişini kolaylaştıran merkezi olmayan bir uygulamadır. Uygulama Ethereum blok zincirinde çalışır ve kullanıcılar, Ethereum ya da Bitcoin kullanarak varlık alışverişi yapabilir.

Ethereum Arrow Glacier güncellemesi, EIP-4345 kodunu kapsar. Ethereum Improvement Proposal yani EIP, Ethereum ağında iyileştirme önerileridir. Ethereum 2.0 güncellemesi; Ethereum ağının Proof of Work protokolü üzerinden Proof of Stake protokolüne geçilmesi için tasarlandı.

Ethereum Arrow Glacier güncellemesi; Proof of Stake protokolüne geçiş için, blok zincirinde oluşabilecek zorlukları ertelemek amacıyla yapılıyor. Güncellemenin ise 2022 Haziran ayına kadar ertelenmesi bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.