En Ucuz Kripto Hangisi?

0 9

Bitcoin, Kripto para dünyasının lideri konumundadır. Yaklaşık 64 bin doları görmesi sebebiyle insanların kriptoya olan heyecanı beraberinde arttı. Burada zengin etme rolü ve yüksek gelir getirebilme ihtimaliyle yatırımcıların hayallerini süslüyor. Fakat elindeki küçük bütçeyle yatırım yapmak isteyenler için ise en ucuz kripto hangisi sorusuna cevaplar yazımızda!

En Ucuz Kripto Hangisi Ve Özellikleri Nedir?

En ucuz Kripto, para başta belirttiğimiz gibi küçük bütçeli yatırım yapmak isteyenlerin tercihidir. Zengin eden yani yüksek yatırımlar yapılanlar için değeri yüksek kripto paralar devreye giriyor.

  • Piyasa ilk kez giriş yaptıysanız, direkt yüksek paralar üzerinden yatırım yapmak sizin için riskli olacaktır. Bu yüzden, elinizdeki küçük bütçeyi kripto para piyasasında değerlendirebilirsiniz.
  • En ucuz coinleri portföyünüze eklerken, yalnızca ucuz olduğundan dolayı alınması, bu noktada doğru olmayacaktır. Almış olduğunuz coinin, hangi borsada listelendiğine dikkat etmelisiniz.
  • Güvenilir borsaların listeleri tercih edilmeli. Coinin ne kadar üretildiği ve ne kadarının arzı olduğunu da bilmeniz gerekiyor.

Baktığımız zaman en ucuz kriptolar;

Dogecoin (doge); Dogecoin, en bilindik ve güvenilir borsalar içerisindedir. Anlık olarak 0.1395 USD’den işlem görmektedir. 

Shiba (SHIB):  Alınabilecek, en ucuz Kripto paralar içerisinde geliyor. SHIB 0.00002639 USD fiyatlanmakta ve markercapta 15.sırada. 

Decentraland (MANA):   Geçtiğimiz yıl oldukça sükseli geçiren sistem MANA marketcapta 33.sırada ve 2.19 USD fiyatı ile   küçük bütçeli yatırımcılarını bekliyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.