BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

Efsane Bitcoin Analisti: Büyük Fiyat Düşüşü Geliyor mu?

0 3

Bir kripto para birimi analisti olan Crypto Capo, Bitcoin (BTC) fiyatının 30.000 doların altına gerilemesini bekliyor. Ayrıca yatırımcıları uyararak mevcut durumda boğa tuzağı yaşadığımıza dikkat çekiyor. İşte detaylar…

Crypto Capo’dan Bitcoin yorumu: Boğa tuzağı!

Kriptohocası.net olarak da bildirdiğimiz üzere kripto para projelerine yönelik bazı tahminleri doğru çıkan Crypto Capo, Twitter’da kendisini takip edenlere kısa vadede altcoin’ler ve BTC için büyük fiyat düşüşleri beklemeye devam ettiğini söylüyor ve aşağıdaki ifadeleri kullanıyor:

HALA AYNI ŞEYİ BEKLİYORUM: ALTCOİN’LERDE YÜZDE 40 VE YÜZDE 60, BİTCOİN (BTC)’DE YÜZDE 25 VE YÜZDE 30 ARASINDA DÜŞÜŞ. DÜŞÜŞTEN SONRA, 1-3 AY BOYUNCA İYİLEŞME GÖRÜLECEK.

Capo’ya göre, S&P 500 (SPX) en son yeni zirvelere çıktığında, en büyük kripto para birimi daha düşük dip seviyeler görüyordu. Ardından, bir SPX tersine dönmesinin ardından kripto para birimi için daha fazla düşüş momentumu gördük. Capo, SPX’in şu anda kilit bir direnç seviyesinde olduğunu ve bunun bir kez daha tersine dönmesine neden olabileceğini belirtiyor. Analist, “BTC daha düşük zirveler yaparken SPX yeni bir zirve yaptığında SPX’de trendin tersine döndüğünü ve BTC’de yine düşüş eğiliminin devam ettiğini gördüğümüzü” söylüyor. Şimdi ise SPX’nin direnişte olduğuna dikkat çekiyor.

Capo, tüm altcoin’lerini sattı

Piyasa değeri ile en büyük kripto para birimi olan Bitcoin (BTC), yazım sırasında yüzde 3.7’lik bir yükseliş ile 31.810 dolardan el değiştiriyor. Son yedi günde ise yüzde 9 yükselmiş görünüyor. Bu sırada Capo daha sonra, birçok kripto para biriminin bu ayın başlarında değerlerinin yüzde 70-99’unu şaşırtıcı bir şekilde kaybettiğini gören piyasa çöküşünden önce stablecoin’ler dışındaki tüm altcoin portföyünü sattığını açıkladı ve aşağıdaki ifadeleri kullandı:

BTC’NİN 10.000 DOLARDAN 69.000 DOLARA DÜŞTÜĞÜ BOĞA KOŞUSU SIRASINDA TAMAMIYLA ALTCOİN’LERDEYDİM. ARDINDAN, BTC ORTALAMA 41.500 DOLARDA İKEN HEPSİNİ SATTIM VE GEÇTİĞİMİZ HAFTALARDA GÖRÜLEN YÜZDE 70-99’LUK BİR DÜŞÜŞTEN KAÇINDIM. ŞİMDİ HALA STABLECOİN’LERİMİ TUTUYORUM, PİYASAYA YENİDEN GİRMEYİ BEKLİYORUM.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.