BTC / USD
ETH / USD
XRP / USD
LTC / USD
EOS / USD
BCH / USD
ADA / USD
XLM / USD
NEO / USD
XEM / USD
DASH / USD
USDT / USD
BNB / USD
QTUM / USD
XVG / USD
ONT / USD
ZEC / USD
STEEM / USD

eCash Alınır mı? eCash Fiyatı, Piyasa Değeri

0 17

İki taraf arasında anında ve güvenli fon transferine izin veren dijital nakit biçimi olan eCash alınır mı, güvenilir bir yatırım olabilir mi soruları merak ediliyor.

ECash Kurucusu

Kripto para birimlerinde bir öncü olarak görülen eCash, David Chaum tarafından oluşturuldu ve 1990 yılında DigiCash şirketini aracı olarak kullanmaya başladı. David Chaum, 2018 yılında kriptografiye odaklanarak, yeni bir girişim başlattı.

eCash Güvenilir mi?

Blok zinciri teknolojisine dayandığından güvenilir bir para birimi olarak tercih edeceğiniz eCash alınır mı noktasında, blok zincirinin; güvenli, şeffaf ve kurcalamaya karşı korumalı işlemlere izin veren dağıtılmış veritabanı kullandığı görülüyor.

Bu, eCash’i geleneksel para birimlerinden daha güvenilir bir seçenek haline getiriyor. eCash; güvenlik için eliptik eğri şifrelemesi olan ECC’ye dayanan bir tür kripto para birimidir.

eCash Piyasa Değeri Piyasa Fiyatı

Bazı uzmanlara göre uzun vadeli yatırımcılar tarafından eCash alınır mı konusunda herhangi bir tereddüt yaşanmazken; diğerleri fiyatının düşeceğine inandığından, alımının riskli olacağı görüşündedir.

Uzun vadeli geleceğini tahmin etmenin çoğu zaman zor olacağı nakit paranın akıllıca bir yatırım olup olmadığına karar vermek ise, bireysel yatırımcıya kalıyor. İşlemlerini güvence altına almak ve yeni birimlerini oluşturulmasını kontrol için kriptografi kullanan eCash piyasa değeri ve piyasa fiyatı da önemlidir.

eCash (XEC) 2022 yılı düşüş piyasası fiyatı tahmini olarak 0.0000020 USD olarak öngörüldü. Ancak XEC fiyatı 0,0003 USD’ye ulaşabileceği de tahmin ediliyor. Bu arada Boğa XEC fiyatının tahmini değeri ise 0.000068 USD ile 0.00267 USD arasında görülüyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.