CoinEx Token Nedir? CoinEx Token Nasıl Çalışır?

CoinEx Token Nedir
CoinEx Token Nedir?
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CoinEx Token Nedir?

CoinEx Token Nedir? CoinEx, kolay kripto ticareti için küresel bir dijital varlık takas platformudur. CoinEx Akıllı Zincir (CSC) ise, PoS konsensüs protokolüne dayalı, merkezi olmayan ve enerji açısından verimli bir blockchain akıllı zinciridir. CSC, kendi merkezi olmayan uygulamanızı oluşturmanızı kolaylaştırır. CoinEx Token (CET), CoinEx zincirinin yerel simgesidir. Türkiye’nin en büyük borsalarından olan Dyorex Kripto Para Borsası Hakkında merak ettiklerinize Dyorex Nedir makalemize link üzerinden ulaşabilirsiniz.

CoinEx Token Nasıl Çalışır?

CoinEx Token Nedir? Jetonlar, güçlerini borsanın yüksek verimli teknolojisinden alır. CoinEx, yüksek hızlı bir eşleştirme motoruyla birleştiğinde, giderek daha yüksek kaliteli madeni paraları destekleyecek ve likidite ile birlikte yüksek düzeyde bir kullanıcı deneyimi sağlamaya çalışacak. Ayrıca borsaları ve jetonları marj ticareti başlatmak ve dünya çapında hizmet sunmak için platformlar olarak gördüklerini söylediler. CET ekosisteminin dikkat çeken özelliklerinden biri de bir türev işlem platformu olmasıdır. CoinEx Token Nedir? CET belirteci, yüksek kaldıraçlı ticareti ve türev ticaretiyle ilişkili diğer riskleri ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. Bu durumda değişim teknolojisi ve sürekli eğitim ekolojisi sayesinde kullanıcı olası risklerden korunmaktadır.

Tavsiye Komisyonu|CoinEx - Küresel Kripto Para Borsası

CoinEx Token (CET) Projesini Benzersiz Yapan Nedir?

CoinEx Token Nedir? CoinEx, diğer küresel kripto borsa platformlarını birçok yönden geride bırakıyor. Teknik detayı ve amacı ile bu projenin birçok benzersiz satış noktası olduğu ortaya çıktı. Bu bağlamda toplum odaklı yönlendirme, olumsuz iddialara rağmen projenin devamını da sağlamıştır. CoinEx projesini benzersiz kılan başlıca özellikler şunlardır:

  • En iyi halka açık zincir altyapısını oluşturmaya kararlı olan CSC, CSC ana ağı ile birbirleri arasında zincirler arası bir köprü sağlayarak güvenli ve hızlı varlık alışverişini mümkün kılacaktır.
  • Ethereum üzerindeki DApp’ler, CSC’ye doğrudan taşınabilirlik sunar.
  • Stake edilen CET siparişlerine göre 101 adede kadar düğümü destekler.
  • Ayrıca çok düşük işlem ücretleri ile üretim süresini bloke etme imkânı sağlar.

Crypto Exchange CoinEx Secures Operating License in Estonia | Business Wire

CoinEx Token (CET) Coin Kurucuları Kim, Hangi Ülkeye Ait?

CoinEx Token Nedir? CoinEx, 2017 yılında küresel ve profesyonel bir kripto para ticaret platformu olarak kuruldu. CoinEx, Çinli Haipo Yang tarafından kuruldu. Cemaat temelli yapısıyla dikkat çekiyor. Hem kurucu hem de CEO olarak kilit bir rol oynuyor. Basından ve sosyal medyadan gelen haberler, Çin polisi tarafından tutuklandığını iddia etti. Ayrıca Çin hükümetinin kripto para birimlerine karşı tutumu göz önünde bulundurulduğunda Çin merkezi olması da değerlendirilmelidir.

CoinEx Token (CET) Kullanım Alanları Neler?

CoinEx Token Nedir? CoinEx, doğrudan küresel kripto para ticareti için kullanılacaktır. Ayrıca platformun kripto para birimi CET’in daha işlevsel olması ve çeşitli alanlarda kullanılabilmesi avantajına sahiptir. CoinEx Jetonlarının (CET) bazı kullanımları şunları içerir:

  • İndirimli işlem ücretleri
  • CoinEx katma değerli hizmetleri satın almak;
  • CoinEx zincirinde işlem ücretlerinin ödenmesi;
  • Tekliflere katılmak ve oy kullanmak;
  • Hisse alım satımı için kullanılabilir.

CoinEx Token (CET) Projesi ve Whitepaper

CoinEx Token Nedir? CoinEx, küresel ve profesyonel bir kripto para ticaret platformu olarak tasarlanmıştır. Kendi blok zinciri ve belirteçleri ile genişleme vizyonu dikkat çekicidir. Önde gelen dijital finans projelerinden biri olarak, çekirdek ekip üyeleri ve Ar-Ge ile küresel işlemlerde kapsamlı deneyime sahip, kripto para birimi endüstrisindeki en eski girişimcilerden ve yatırımcılardan oluşuyor ve teknik açıdan beklentileri karşılıyor. Kolay kripto alım satımı sağlamayı amaçlayan proje, küresel bir dijital varlık takas platformu olarak tüm detaylarıyla güçlü bir yapı sunuyor. Misyonunu ve vizyonunu “Blockchain ile daha iyi bir dünya” sloganıyla oluşturmuştur.

Kripto para birimi ihraç etme, dağıtma, uygulama, değer keşfi ve blok zincirinin alt katmanı etrafında eksiksiz bir endüstri oluşturmayı amaçlıyoruz. Blockchain dünyası için altyapı olarak güçlü bir vizyonumuz var. Ocak 2018’de piyasaya sürülen CoinEx TOken (CET), CoinEx Zincir Beyaz Kitabında yerel bir varlık olarak gösterildi. CoinEx Token Nedir? CoinEx Chain ise tamamen topluluk tarafından desteklenen merkezi olmayan bir ticaret sistemine ulaşmayı hedefliyor. Üç halka açık zincirle bir ekosistem oluşturmayı hedefliyoruz. Bu bilgiye göre teknik yazıda da yer alıyor. Bu kapsam, DEX zincirlerini, akıllı zincirleri ve gizlilik zincirlerini içerir. Proje tamamen ticarete, akıllı sözleşmelere ve veri korumaya odaklanıyor.

Özet Olarak

CoinEx Token Nedir? CoinEx, günümüzde bilinen en popüler kripto para platformlarından biri haline geldi. Ancak son dönemde yaşadığı kan kaybı ve hakkındaki iddiaların yatışmasıyla güvenini kaybetti. CoinEx Token (CET) ise piyasada dalgalı bir yapıya sahip. Bu tür riskleri dikkate alan önlemlerin alınması gerekmektedir. Projeyi desteklemek isteyen herkesin piyasada dikkatli davranması tavsiye edilir.

0
be_endim
Beğendim
0
dikkatimi_ekti
Dikkatimi Çekti
0
do_ru_bilgi
Doğru Bilgi
0
e_siz_bilgi
Eşsiz Bilgi
0
alk_l_yorum
Alkışlıyorum
0
sevdim
Sevdim
Sorumluluk Reddi Beyanı:

Pellentesque mauris nisi, ornare quis ornare non, posuere at mauris. Vivamus gravida lectus libero, a dictum massa laoreet in. Nulla facilisi. Cras at justo elit. Duis vel augue nec tellus pretium semper. Duis in consequat lectus. In posuere iaculis dignissim.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

KriptoHocası ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!